Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КП «ТЕПЛОСЕРВІС» Й ДАЛІ БЕЗ КЕРІВНИКА

12 вересня 2017 0

На п'ятнадцятій сесії Дубровицької районної ради серед питань порядку денного було призначення директора комунального підприємства «Теплосервіс». На цю посаду було висунуто дві кандидатури. Один кандидат від голови районної ради – Ожилевський Станіслав Григорович, а другого на цю посаду – Грицюка Василя Михайловича, порекомендувала комісія з економічних питань, розвитку підприємництва та комунальної власності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕСІЯ БЕЗ ДЕПУТАТІВ, ЯК ДИМ БЕЗ ВОГНЮ


Спочатку депутати проголосували за внесення цих кандидатур, а також запропонували їм виступити перед народними обранцями. Проте, бажання сказати своє слово виявив лише Василь Михайлович. Він зазначив, що йде на цю посаду для того, щоб працювати.

Ця посада не політична. І 15 жовтня робота буде за графіком! Тому, я прошу усіх депутатів скинути партійне пальто і проголосувати серцем. Не йдіть у протиріччя із собою. Ми всі разом з вами знаємо набагато більше, аніж проговорюємо. Я вас прошу як своїх колег – голосуйте серцем! – наголосив депутат.

Коли ж депутати приступили безпосередньо до голосування, то стало очевидним, що у залі неоднозначне ставлення до обох кандидатів на заміщення цієї вакантної посади. Так, під час голосування за кандидатуру Ожилевського С.Г. із 29 депутатів «За» віддли свої голоси 17, «Утрималось» – 12. При голосуванні за кандидатуру Грицюка В.М. «За» – 11, «Утрималось» – 14, «Проти» – 4 і сам кандидат участі у голосуванні не приймав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БОЙКОТ ЧИ ЗАКОЛОТ?

Тож виходить, що жоден із запропонованих кандидатів не переконав депутатський корпус у тому, що є достойним цієї посади. А може питання зовсім не в особистих якостях, а таки у іншому? Тож, будемо з нетерпінням чекати наступної сесії, можливо й позачергової, де знову підніматиметься питання обрання керівника комунального підприємства, адже опалювальний сезон не за горами…

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!