Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КРУПІВЧАНИ ВИМАГАЮТЬ ПОВЕРНУТИ ЇХНЮ ЗЕМЛЮ

21 червня 2021 0

Жителі села Крупове Дубровицької ТГ адресували меру колективне звернення з вимогою розв'язати критично важливі проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЖИТЕЛІ КРУПОВОГО НАПРАВИЛИ МІСЬКРАДІ НОТУ ПРОТЕСТУ


Жителі Крупового відправили меру колективне звернення адресоване Дубровицькій міській раді. У листі йдеться про приховану, як вони вважають, розтрату крупівських земель, які належать жителям села Крупове. Селяни висловили невдоволення ситуацією, яка склалася після адміністративно територіальної реформи та ряда рішень міської ради.

У зверненні крупівчани вимагають вирішити наступні питання:

  1. Вирішити питання щодо земельних ділянок, якими користується жителі села Крупове для ведення особистого селянського господарства понад 25 років, які виділила бувша Мочулищенська сільська рада в урочищах «Підравілля», «Бамбулівка» та «Рада».
  2. Вирішити питання про виділення пасовищ (з оформленням їх на сільську громаду) для великої рогатої худоби, яку утримують жителі села Крупове.
  3. Задовольнити прохання учасників бойових дій, з числа жителів села, які бажають займатися фермерством, про виділення їм земельних ділянок у тому числі з невитребуваних паїв.
  4. Розірвати договір із ТОВ «Дубровиця-Еко», як із сумнівним підприємством, яке не створює робочих місць для мешканців села Крупове, а намагається заволодіти землями та виснажити землі агресивними культурами.

Звернення, з підписом сільського старости Віктора Кузіна, було надіслане та прийняте міською радою 8 червня 2021. До «ЗВЕРНЕННЯ» додали «ПРОТОКОЛ» загальних зборів, які проходили 30 травня в сільському будинку культури.

Нагадуємо, що одинадцята чергова сесія Дубровицької міської ради відбудеться 24 червня 2021 року об 11.00 год.

переглядів: 1.9K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!