Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КУПАННЯ НА МІСЬКОМУ ПЛЯЖІ ЗАБОРОНЕНО

11 серпня 2017 0

Дубровицький міжрайонний відділ ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» надає інформацію для розміщення на сайті POLISSYA.ORG на тему: «Стан міського пляжу м. Дубровиця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАН МІСЬКОГО ПЛЯЖУ МІСТА ДУБРОВИЦЯ


Дубровицький міжрайонний відділ ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що при дослідженні води з р.Горинь м.Дубровиця, вул. 800-річчя (міський пляж) на мікробіологічні показники від 02.08.2017 року на виконання наказу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» №25-од від 26.04 2017 року «Про посилення лабораторного контролю місць масового відпочинку населення влітку 2017 року» виявлено, що вода з відкритої водойми не відповідає вимогам додатку №11 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 р. №173 «Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об'єктів в пунктах господарсько-питного і культурно-побутового водокористування», а саме:

вміст лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) становить 21 000 в дм3, що перевищує норматив у 4,2 рази (норма ЛКП у воді відкритих водойм становить не більше 5000 в дм3).

На сьогоднішній день купання на міському пляжі заборонено, встановлено таблички з написами «купання заборонено!».

Ольга Лущик – завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!