Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КУПАННЯ НА МІСЬКОМУ ПЛЯЖІ ЗАБОРОНЕНО

11 серпня 2017 0

Дубровицький міжрайонний відділ ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» надає інформацію для розміщення на сайті POLISSYA.ORG на тему: «Стан міського пляжу м. Дубровиця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАН МІСЬКОГО ПЛЯЖУ МІСТА ДУБРОВИЦЯ


Дубровицький міжрайонний відділ ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що при дослідженні води з р.Горинь м.Дубровиця, вул. 800-річчя (міський пляж) на мікробіологічні показники від 02.08.2017 року на виконання наказу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» №25-од від 26.04 2017 року «Про посилення лабораторного контролю місць масового відпочинку населення влітку 2017 року» виявлено, що вода з відкритої водойми не відповідає вимогам додатку №11 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 р. №173 «Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об'єктів в пунктах господарсько-питного і культурно-побутового водокористування», а саме:

вміст лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) становить 21 000 в дм3, що перевищує норматив у 4,2 рази (норма ЛКП у воді відкритих водойм становить не більше 5000 в дм3).

На сьогоднішній день купання на міському пляжі заборонено, встановлено таблички з написами «купання заборонено!».

Ольга Лущик – завідувач відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень.

переглядів: 1K

оцінити:

5 0 1 1

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...