Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КУПАТИСЯ В РІЧЦІ ГОРИНЬ ВЖЕ ДОЗВОЛЕНО!

10 серпня 2018 0

Ще нещодавно, а саме 10 липня, було заборонено купатися в р. Горинь в місті Дубровиця, але вже цими днями провели повторне дослідження, результати якого показали, що купатися там можна.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЩО ТРАТИТЬ ГРОШІ ДУБРОВИЦЯ?

Дубровицький міжрайонний відділ ДУ «Рівненського обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що при дослідженні води з річки Горинь м. Дубровиця, вул. Нова (міський пляж) на мікробіологічні показники від 6 серпня цього року виявлено, що вода поверхневої водойми відповідає вимогам Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів затверждених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19. 06. 1996 р. №173 «Гігієнічні вимоги до складу властивостей води, водних об'єктів в пунктах господарсько-питного і культурно-побутового водокористування» : вміст лактопозитивних кишкових паличок (ЛКП) становить 2800 в дм3 при нормі в 5000 дм3.

Отож, тепер можна ніжиться під пекучим літнім сонцем. Хоча попри заборону, були охочі покупатися та не побоялися підхопити інфекцію.

переглядів: 444

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!