Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЛІДЕР ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" ДМИТРО РАЗУМКОВ ВІДВІДАВ ПОЛІСЬКИЙ КРАЙ.

16 липня 2019 0

Голова президентської партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков відвідав сірникову фабрику та побував на місцях видобутку бурштину.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

15 липня 2019 року пан Разумков разом з кандидатами у депутати від Рівненщини зустрівся з місцевими жителями на місцях незаконного видобутку бурштину на Сарненщині. Відвідали територію державного підприємства «Бурштин України», де нібито проводили рекультивацію землі, проте насправді на цьому місці дійсно екологічна катастрофа. Місцеві жителі показали автомобіль держпідприємства без номерних знаків, з якого нібито «обілечують» бурштинокопачів. В свою чергу пан Разумков зазначив, що вся країна зараз обілечена і час ці «білети» змінювати на податки. Найближчим часом буде з'ясовано, чи дійсно була виділена земля для розробки підприємством «Бурштин України».

Кандидат в депутати Рашовський Володимир Володимирович також вважає ситуацію з бурштином великою проблемою поліського краю. В гонитві за «сонячним камінням» руйнується навколишнє середовище і це може призвести до екологічної катастрофи.

- "Гори сміття, все перерито, стоїть екскаватор закинутий. Добре, сіро-чорні копачі, але це ж державне підприємство. Як розповіли хлопці, це підприємство заплатило 300 тис. грн податків на рік. Це менше тисячі гривень на день платить підприємство, яке видобуває, миє "сонячне каміння", яке коштувало по 5 тис. доларів за кілограм. Тобто, підприємство за рік сплатило 10 тисяч доларів податків, а це, на хвилинку, два кілограми бурштину на чорному ринку", - заявив Д. Разумков.

Також пан Разумков відвідав єдину в Україні сірникову фабрику у м.Березне. ТОВ «Українська сірникова фабрика» в звичному режимі може виготовляти 64 мільйона коробків сірників у місяць. Щоправда, виготовляється нині близько 50 мільйонів. Річ у тім, що головними конкурентами фабрики є Росія та Білорусь, які максимально демпінгували, занижуючи ціни. Лише з 1 липня цього року було встановлено обмеження на ввезення російських сірників в Україну. Також, кандидати зустрілися з працівниками підприємства, які могли задати Дмитру Разумкову усі запитання, які їх хвилюють.

Команда "Слуги Народу" з Рівненщини йде змінювати країну. Головний висновок — новій команді потрібно якнайшвидше зламати корупційну систему. «Слуга Народу» робить це вже зараз. Підтримаймо та впевнено здобудем перемогу.

21 липня 2019 року - вирішальний день, тож змінимо країну разом!

Зробимо їх ще раз!

Посилання на відео: https://www.facebook.com/sluganarodu.rashovskyi.155/videos/885938628433344/


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!