Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЛІСОВА ПРИГОДА ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

06 жовтня 2017 0

Хтось із мудрих сказав, що найдорожчі речі у цьому житті ми отримуємо безкоштовно. Наприклад, такі прості, але важливі речі, як посмішки і обійми. Члени ГО «СИЛА ВОЛІ» отримали їх сповна від щирих вихованців Чудельської школи-інтернату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОМАН КОЛЮХОВ ЇДЕ НА ЗУСТРІЧ З ВИХОВАНЦЯМИ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ


Як і було анонсовано, 5-го жовтня ГО «СИЛА ВОЛІ» повезла до дітей, позбавлених батьківського тепла, одяг та іграшки, які впродовж кількох тижнів щедрі дубровичани приносили до офісу організації. Звісно, візит не обмежився тільки врученням подарунків – ГО «СИЛА ВОЛІ» вже втретє організувала для дітей свято. На цей раз за сценарієм «Лісова пригода». Розважали учнів 2-го та 4-го класів наші активісти у ролях «Тигрика», «Кішечки» та «Кролика».

Ми купалися в морі позитивних емоцій, діти зарядили нас неймовірною енергією своїми обіймами та посмішками. Це було феєрично! – поділився враженнями від акції голова ГО «СИЛА ВОЛІ» Роман Колюхов.

Кілька слів про свій заклад розповіла нам його директор Мельник Наталія Миколаївна.

ГО «СИЛА ВОЛІ» висловлює щиру подяку кожному, хто долучився до благодійної акції та зібрав одяг для дітей! Окрему подяку висловлюємо колективу магазину «Стовпинські ковбаси», які, окрім одягу, зібрали і кошти. За них було придбано солодощі для дітей та частину інвентарю, необхідного для проведення конкурсів. Також дякуємо директору Дубровицького районного будинку культури Олександру Лавору за надані костюми.

Подібні акції обов'язково будуть проводитись і в майбутньому.переглядів: 710

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!