Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЛЮБІТЬ ПОДОРОЖУВАТИ. ПОДОРОЖ – ЦЕ ЗАВЖДИ ВІДКРИТТЯ! (+ФОТО ТА ВІДЕО)

09 лютого 2019 0

Подорожі — один із варіантів побачити світ, насолодитись його красою і неповторністю та зарядитись енергією, щоб випромінювати внутрішнє тепло.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НАШІ ЛЮДИ ВСЮДИ: БАЙК, БІЗНЕС, ЄВРОПА

«…В депресивну зимову пору, після Рідзв'яних свят, часто спливають спогади літніх пригод. От і зараз розгортаються сторінки подорожі на мотоциклі українськими Карпатами.

Виїхали 13-го серпня з міста Дубровиці об 11 годині ранку. Звичайним маршрутом через Рівне попрямували в напрямку Львова. На під'їзді до західної столиці, у Буську, повернули на м. Бурштин, а опісля минули Галич та Івано-Франківськ.

Надвечір досягли Яремче. Поки я був зайнятий керуванням байком, дружина за допомогою відповідного інтернет ресурсу забронювала нам місце в готелі. Запаркувались, поселились, переодяглися, сходили в ресторан повечеряти. Пізніше відпочили та вже вранці наступного дня рушили далі. Зупинились на Яблуницькому перевалі помилуватись краєвидами, а далі спускалися вниз аж до самого Рахіва. Потім від Ділового до Тячіва їхали дорогою понад кордоном з Румунією. Інколи дивували дороговкази з назвами наших населених пунктів румунською мовою. В Хусті ми знову звернули в гори і піднімалися аж до самого Міжгір'я. Заночували у Гукливому, в цікавому готелі стилізованому під військове управління. Вранці підкорили Воловецький перевал і взяли курс на Стрий. А потім були і Львові, Рівному та фініш (15-го серпня) уже вдома.

На світі є багато різних хоббі. Інколи люди захоплюються чимось, швидко «перегоряють» і кидають це заняття назавжди, а інколи й ні… Але мандрувати не набридне ніколи, а надто згадувати цікаві миті своїх подорожей».

Павло Вінтюк

По-справжньому щасливою людину роблять не речі, а відчуття. Тому більше подорожуйте, насолоджуйтесь кожним прожитим моментом та колекціонуйте спогади. Адже вони не закінчуються та не мають терміну придатності.переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!