Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЛЮДЕЙ ДІСТАЛИ ГРАБІЖ І БЕЗЗАКОННЯ.

01 лютого 2019 0

Фуру з лісом тримали «в полоні» три години.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПРОБАЦІЯ - МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН! (+ВІДЕО)

Днями, 30 січня 2019 року в другій половині дня, ближче до вечора, жителі с. Бродниця заблокували фуру з лісом в центрі села, біля магазину, на трасі. Директор держлісгоспу на місце події не приїхав. Прибула поліція. Перевірили документи і фура рушила далі. Люди не збираються миритися з тим, що дядька з коником і трьома колодочками на возу (за свою роботу в лісі) зловлять й оштрафують на 10-12 тисяч. А коли безбожно вирізають і машинами вивозять ліс різними тіньовими схемами, то там ніхто не бачить і не чує. Закон працює тільки для бідних, а для багатих можна все. Треба щось робити, - вирішили бродничани. Вони розраховують на підтримку жителів інших сіл. (інформує газета «Зарічне.Полісся»)

Та це ще далеко не все, що обурює населення Зарічненського району. Зранку 1 лютого 2019 року в газеті «Полісся» (Зарічне) була опублікована наступна замітка про те, що зрізано дуби.

«Грабіжники зрізали п'ять дубів у с. Ніговищі посеред білого дня і їх ніхто не зловив. Такого грабунку в районі не було ні при яких владах. Дуби різали в селі ( на нежилих обійстях 3, на німецькому кладовищі 1, в лісі 1), вирізали ділову деревину дуба, все решта кинули. Коли це все діялось, ревли бензопили, гуділа техніка, проте - прикордонники не чули, хоч поруч проходить кордон, поліція не бачила, лісова охорона не знала. За приблизними підрахунками ( по ринкових цінах) вивезли ділового дуба на суму, орієнтовно, 500 тисяч гривень. І ніхто цих людей не зловив, не затримав і не оштрафував».

Ось така ситуація з лісом на Зарічненщині. Звісно прикро, що на сьогодні крадіжки лісу для певної кількості людей є цілком нормальним явищем. В той же час як просте населення, особисто для своїх потреб, не може взяти в лісі кілька колодочок, бо можуть оштрафувати.

переглядів: 834

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!