Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЛЮДИ ВОЛІ ОБМІНЮВАЛИСЯ ДОСВІДОМ

29 листопада 2017 0

Лиш дурні вважають, що все знають, розумні ж – вчаться постійно. Тому відбувся черговий тренінг під егідою Національного Демократичного Інституту Міжнародних відносин США (NDI) для активістів та прихильників ВОЛІ (Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі) у Дубровиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГО "СИЛА ВОЛІ" НА ЧЕРГОВОМУ ТРЕНІНГУ "КИЇВСЬКОГО ДІАЛОГУ" У БРОДАХ

Передати свій власний досвід та досвід своєї структури приїхала один з найбільш досвідчених тренерів Ярослава Білоган. Вона розповіла про секрети успіху людей Волі Івано-Франківщини, де на місцевих виборах 2015 року «ВОЛЯ» показала найвищі результати.

Тренінг проходив у вільній невимушені обстановці і за форматом швидше нагадував порадню – присутні обмінювалися досвідом, ідеями, проблемами, які, здебільшого, в усіх регіонах України спільні.

Спільно з тренерами Ярославою Білоган та Романом Колюховим активісти Дубровицького районного осередку провели SWOT-аналіз власної структури – визначили слабкі та сильні сторони, можливості і загрози. Відповідно до цього і був розроблений план діяльності осередку на наступний період.

А вже у грудні тренер з Дубровиці Роман Колюхов передаватиме наш досвід колегам на Івано-Франківщині. Зміцнення міжрегіональних зв'язків всіляко вітається лідерами партії, адже це дозволяє здружити ідейних, світлих і позитивних людей, та створити не просто партійну структуру, а широке унікальне середовище друзів і однодумців, об'єднаних навколо спільної ідеї.

переглядів: 777

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!