Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МАЛЕНЬКІ ПЕРЕМОГИ ТЕХНОКРАТІВ: ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ПРО ДОСЯГНЕННЯ ЗА ТИЖДЕНЬ

20 жовтня 2019 0

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розповів про основні досягнення "уряду технократів" за минулий тиждень.

Відповідний пост голова українського Уряду оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Серед основних досягнень за тиждень роботи Олексій Гончарук в першу чергу називає повернення Калуської ТЕЦ у державну власність.

"Тепер для людей не буде жодних несподіванок під час опалювального сезону", - гарантує прем'єр-міністр.

Захист бізнесу

Також Олексій Гончарук повідомив про Комісію з питань захисту бізнесу, яка працюватиме при Кабінеті міністрів.

"Тиснути на бізнес не дозволимо, це означало би поховати всі наші плани зі зростання української економіки. Комісія оперативно реагуватиме на звернення бізнесу", - обіцяє посадовець.

Крім того Уряд створює Координаційну раду з питань розвитку мікро- та малого підприємництва із залученням до її роботи представників громадських організацій, які захищають інтереси малого бізнесу. Протягом двох тижнів комісія спільно з громадськістю підготує важливі законопроекти, які лібералізують умови для ФОП-ів. Зокрема Уряд введе дворічний мораторій на перевірки.

"Для мене важливо, щоби підприємці відчували підтримку Уряду і водночас розуміли власне значення для нашої економіки, яка потребує чесних податків, бо третина економіки в тіні — це ненормальна історія", - заявив Олексій Гончарук.

Захист ветеранів

Найближчим часом Уряд подасть до парламенту новий законопроект про статус ветеранів і їхні соціальні гарантії. Крім цього прем'єр-міністр обіцяє взяти під захист держави і членів сімей полеглих воїнів.

"Ми створюємо Раду родин загиблих при Мінветеранів. Для нас важливо разом розслідувати загибель наших військових. Це буде під моїм особистим контролем", - анонсував Олексій Гончарук.

Розвиток громада

Парламент ухвалив урядовий законопроект про передачу гуртожитків колишніх державних і комунальних підприємств у власність громад. Таким чином люди, які все життя живуть у таких гуртожитках, зможуть приватизувати частину нерухомості.

Важливу увагу очільник уряду акцентує на посугах, які мають бути доступними в ОТГ. Зокрема це доступність шкіл, лікарень, якість надання адміністративних послуг, наявність пунктів поліції тощо. Прем'єр нагадує - кожна ОДА до 10 грудня повинна змоделювати власну інфраструктурну мережу області.

Відкрили інформацію про ліси та землі

За дорученням прем'єр-міністра Держгеокадастр зробив оприлюднив інформацію про ліси та незареєстровані землі.

"Цих даних не було на кадастровій карті ніколи! Насправді, не лише це зроблено. Ми готуємося до запуску єдиної системи держкадастрів, яка повинна бути відкритою та досконалою, а інформація в ній — достовірною", - поділився амбітними планами Олексій Гончарук.

Законотворчість уряду

Олексій Гончарук також перелічив ряд урядових та спільних за парламентом законопроектів, які ухвалили минулого тижня. Окремо прем'єр-міністр виділяє законопроект «Про концесії», який, на його думку, дасть колосальний економічний ефект та вдихне життя в українську інфраструктуру різних рівнів.

Окрім цього парламент підтримав й інші законопроекти, подані "урядом технократів", зокрема:
- підтримали в першому читанні проект Закону України "Про державний бюджет" на 2020 рік
- ухвалили урядовий законопроект про виділення 1 мільярда гривень для шахтарів
- ухвалили урядовий законопроект про гральний бізнес, який врегулює діяльність цієї сфери та обмежить поширення ігроманії. А також дозволить отримати до 5 мільярдів гривень в бюджет!

Також Олексій Гончарук згадав про запуск реформи «Укрзалізниці», виділення додаткових 354,6 мільйонів гривень на забезпечення «чорнобильців» та 787 мільйонів гривень на забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації та інші ініціативи Кабінету міністрів України.

"Чесно скажу, ми робимо все одразу, бо в України немає часу на вибірковий чи уповільнений розвиток. Треба лише працювати, працювати, працювати", - підкреслив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, Олексій Гончарук очолив Кабінет Міністрів України 29 серпня 2019 року, змінивши на цій посаді Володимира Гройсмана. Олексій Гончарук називає очолюваний ним Кабмін "Урядом технократів", його ж попередник використовував бренд "Уряд Гройсмана".

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!