Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МАРШ ЗА ЗМІНИ

02 лютого 2018 0

Михайло Саакашвілі і партія «Рух Нових Сил» оголосили про новий виток суспільно-політичних маршів.

«Режим Порошенка – це минуле України. Договорняки з олігархами, мільйонні субсидії для друзів-корупціонерів, утиски політичних опонентів, а найголовніше – відсутність реформ. Все це було і до пана Порошенка, який лише продовжив «славетні» традиції розкрадання держави.

На жаль, Президент Порошенко розчарував українців. Це підтверджують всі авторитетні соцопитування. Але не варто опускати руки через якогось «баригу» і зневірюватись в державі Україна. Бо майбутнє України – це нова політична еліта і кинджальні реформи.

Досвід багатьох країн, які мали схожу важку ситуацію, – а це і Грузія, і Румунія, і навіть Руанда, яка сьогодні стала «африканським Сингапуром» – підказує: ми також можемо вибратися з ями злиднів та зробити соціально-економічний прорив за короткий проміжок часу. Треба брати нашу долю в свої руки!

Ми не хочемо, щоб наш рух був «за все добре та проти всього поганого». Тому ми сформували конкретні вимоги:
1. Відставка Порошенка, диктатура якого заважає розвитку України.
2. Вибори нового парламенту, конституційну більшість якого складуть 300 спартанців-депутатів, незалежні від жодної політичної сили, олігархів, з терміном повноважень лише на 1 рік, із зобов'язанням прийняти закони, які змінять систему та будуть незворотніми.
3. Новий Уряд, що реалізує Програму дій «70 днів нової влади».

МИ БУДЕМО БОРОТИСЯ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ!
За нас та наших дітей, які заслуговують гідно жити в нормальній цивілізованій європейській демократичній державі.

4 лютого, у неділю о 12.00 йдемо на Майдан від пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Київ, парк ім.Тараса Шевченка, вул.Володимирська 60, навпроти червоного корпусу КНУ ім.Тараса Шевченка)

Ви також можете брати участь у марші на авто! За колоною людей з Парку Шевченка до Майдану вирушить «автомарш» - зазначено на сторінці партії Михайла Саакашвілі «Рух Нових Сил» у соціальній мережі Facebook.

Редакція інформаційного ресурсу «Медіацентр «Полісся» надалі слідкуватиме за розвитком суспільно-політичної акції, яку організатори називають великою політичною реформою.

переглядів: 337

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!