Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МАРШРУТКА ПО 8 ГРИВЕНЬ: У МІСЬКІЙ РАДІ ПІДВИЩАТЬ ТАРИФ НА ПРОЇЗД

02 листопада 2021 0

Дубровицька міська рада найближчим часом планує підвищити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування до 8 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ


У Дубровиці зросте вартість проїзду в громадському транспорті. Про це повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Яременко.

До Дубровицької міської ради звернулися місцеві перевізники з проханням підвищити вартість проїзду в маршрутках. Мотивуючи це тим, що під час карантинних обмежень зменшилася кількість пасажирів, відтак обслуговування транспортних засобів значно перевищує прибуток. Перевізники маршрутних таксі запропонували підвищити вартість проїзду від 5 до 8 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА НЕ ЗАДОВОЛЬНИЛА ПРОХАННЯ ЖИТЕЛІВ ПОРУБКИ

Автобусна зупинка «Пошта» в центрі міста Дубровиця – місце найінтенсивнішого пасажиропотоку.

У міській раді впевнені, що підвищення тарифів на перевезення пасажирів дасть змогу перевізникам працювати беззбитково в умовах збільшення цін на пальне та матеріально-технічні ресурси, забезпечувати якісне надання послуг із пасажирських перевезень, виконання заходів щодо оновлення рухомого складу. Мовляв, підвищиться комфорт під час пасажирських перевезень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДТП У ДУБРОВИЦІ: ДВІ АВТІВКИ НЕ ПОДІЛИЛИ ПЕРЕХРЕСТЯ

Автобусна зупинка «Центр» в місті Дубровиця.

Спеціалісти фінансово-економічного відділу провели комплексний аналіз пасажиропотоку, а також інших чинників, які впливають на формування тарифу. За час дії тарифу 5 гривень за 1 поїздку, значно зросли виробничі витрати на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, які не залежать від господарської діяльності підприємців-перевізників, а саме:


за період дії рішення, якими встановлений чинний тариф на перевезення, у порівнянні із 2018 роком, коли мінімальна зарплата становила 3723 грн., з 01.01.2021 її розмір підвищено на 62 % до 6000 грн. Зокрема, вартість газу зросла з 10,40 грн до 15,00 грн (44,2 %), вартість дизельного палива з 19,0 грн до 27,0 грн (42,1 %). Крім того, зросла вартість на запасні частини, зокрема, вартість автомобільних шин зросла на 16 %, акумуляторів на 17 %, моторних та трансмісійних олив у середньому на 21 %. – йдеться в аналізі проєкту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в м. Дубровиця»

Відтак, задля забезпечення "якісних" послуг із перевезення пасажирів міським автомобільним транспортом у Дубровиці підвищать вартість проїзду в громадському транспорті. Таке рішення, на думку міської ради, є економічно обґрунтованим.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!