Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ ВІДЗНАЧИЛИ НА ДУБРОВИЧЧИНІ

23 липня 2018 0

19 липня голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко спільно з головою районної ради Миколою Кухарцем вручили документи про присвоєння звання «Мати-героїня» двом жителькам району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗУСТРІЧ З ВИДАТНИМИ ДУБРОВИЧАНАМИ 2018 (+ВІДЕО)

Кожна мати несе велику відповідальність перед своїм дитям. І це нелегка праця виховувати майбутнє покоління. На це йдуть роки, потрібно мати неабияке терпіння аби впоратися з усіма негараздами в житті, проте матерів нічого не лякає. Адже, мама – це найдорожча у житті людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану.

І в нашому районі є матері з великої літери. Це звісно, стосується всіх, кого називають «МАМА». Слід зазначити, що почесне звання було присвоєно указом Президента України від 11 травня 2018 року матері 10-ох дітей Куришко Ніні Михайлівні, яка проживає в селі Залужжя та матері 7-ми дітей Олексійовець Олені Петрівні, яка проживає в селі Колки. Жительки району отримали своє почесне звання за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення їх умов всебічного розвитку.

Очільник району привітав матерів із високою державною нагородою, подякував за належне виховання підростаючого покоління підкресливши, що влада району і держави завжди намагатиметься підтримувати багатодітні родини.

Зазначимо, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Звання «Мати-героїня» у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності, зміцнення інституту сім'ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей. Це звання присвоюється жінкам – громадянкам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

Як-кажуть: «Найбільшим досягненням жінки є її діти». І дуже приємно, що наш район має таких матерів, які дбають про свою дитину.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!