Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БЮДЖЕТ ГРОМАДИ "СХУДНЕ" НА 290 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

15 листопада 2021 0

Депутати внесли зміни до рішення міськради «Про програму розвитку житлово-комунального господарства на території Дубровицької міської ради на 2021 рік», і виділили місцевим комунальникам додаткові 290 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА НЕ ЗАДОВОЛЬНИЛА ПРОХАННЯ ЖИТЕЛІВ ПОРУБКИ


Бюджет Дубровицької територіальної громади "схудне" на 290 тисяч гривень: депутати міської ради виділили додаткові кошти на потреби місцевих комунальників. Контроль за виконанням даного рішення доручили постійним комісіям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАРШРУТКА ПО 8 ГРИВЕНЬ: У МІСЬКІЙ РАДІ ПІДВИЩАТЬ ТАРИФ НА ПРОЇЗД

Адміністративна будівля комунальних служб міста.

140 тисяч гривень, щоправда, підуть на закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Ще 150 тис грн виділять на ремонт адміністративного приміщення, у якому перебуває керівництво комунальної служби міста, міського БТІ та міськводоканалу. Про це стало відомо зі слів заступника міського голови Юрія Яременка.

У програму вносяться зміни до розділу «Благоустрій та санітарна очистка населених пунктів» на придбання паливно-мастильних матеріалів 140 тисяч гривень і ремонт системи опалення адміністративного приміщення, де перебуває керівництво комунальної служби міста, комунального підприємства «Міськводоканал» і комунального підприємства «Міське БТІ». – повідомив Юрій Аркадійович.

переглядів: 1.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!