Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МІСЬКРАДА НА 300 ТИС. ГРН. ПОПОВНИЛА СТАТУТНИЙ ФОНД «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ»

27 січня 2022 0

Депутати виділили з міського бюджету 300 тисяч гривень на потреби комунального підприємства «Будинкоуправління», яке очолює славнозвісний керуючий Сергій Столярець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЮДЖЕТ ГРОМАДИ "СХУДНЕ" НА 290 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ


20 січня на черговій сімнадцятій сесії міськради було внесено зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства на території Дубровицької міської ради на 2022 рік.

Завдяки змінам було поповнено статутний фонд КП «Будинкоуправління» для придбання багатофункціонального телескопічного навантажувача за 300 тис. грн. Про це повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради Юрій Яременко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА ВЛАДА ПЛАНУЄ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ: НАЗВАНІ ПРИЧИНИ

Заступник міського голови Юрій Яременко під час сімнадцятої сесії міськради.

До прийняття рішення на «житлове господарство» призначалося 1 млн 281 тис. грн., але число було замінено на 1 млн 581 тис. грн. Загальний обсяг фінансування Програми на 2022 рік становить 14 млн. 899 тис. грн.

Контроль за виконанням цього рішення доручили постійним комісіям міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту та з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту.

У комісії ЖКХ головує Олександр Кузін – син старости Селецького старостинського округу Віктора Кузіна, який є помічником народного депутати України Віктора М'ялика, якого нещодавно звинуватили в ухиленні від сплати податків.

Комісію з питань податків і фінансів очолює "великий економіст" Юрій Лосік, який "хазяйнує" в комунальному підприємстві «Ринок». Нещодавно Юрій Євгенійович, після плідної роботи на займаній посаді, змінив свій старенький «Volkswagen Golf» (1985 року випуску) комфортний кросовер «Toyota Rav4».
переглядів: 1.8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!