Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ, БОЄПРИПАСІВ, ВИБУХОВИХ МАТЕРІАЛІВ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАСОБІВ.

09 жовтня 2018 0

Добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби до Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу ГУ НП в Рівненській області, можна з 1 по 31 жовтня 2018 року.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАХМАРНІ ШТРАФИ ДЛЯ ВОДІЇВ-ПОРУШНИКІВ

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Крім того, громадяни, які у вказаний термін добровільно здадуть мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, у подальшому матимуть можливість оформити відповідні документи, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, будуть реєструватися у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Для отримання детальних роз'яснень можна звернутися до працівника дозвільної системи або до дільничного інспектора поліції Дубровицького відділення поліції Сарненського відділу ГУ НП в Рівненській області.

Слід пам'ятати, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які можуть трапитися із громадянами або їхніми неповнолітніми дітьми.

Дубровицьке відділення поліції

переглядів: 366

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!