Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МОЛОДЬ РІВНЕНЩИНИ ПРАГНЕ КОРИСНОГО ДОЗВІЛЛЯ

22 вересня 2018 0

На минулому тижні у Рівненські облдержадміністрації відбулася нарада на якій говорили про реалізацію молодіжної політики. Активні громадські організації Рівненщини представили свої проекти.

Про це інформує офіційний сайт Рівненської обласної державної адміністрації. Свої проекти презентували 7 громадських організацій області. Вони стали переможцями конкурсу та отримали 150 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

Представниця ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Оксана Салівончик зазначила: «Ініціатива полягає у тому, щоб через різні види мистецтва… нагадати підліткам про найважливіші людські цінності». А ось представниця ГО «Агенція місцевого розвитку Дубенщини» Світлана Роїк переконана, що важливою рисою сучасних підлітків має бути така якість як лідерство. Організація Світлани провела ряд тренінгів для молоді у сільській місцевості на тему лідерства і командобудування. На думку Світлани Роїк, молодь у селі надто пасивна, тому «Агенція місцевого розвитку Дубенщини» спонукає місцевих активістів брати участь у конкурсах на міні-гранти для реалізації своїх ідей.

Також серед переможців є проекти, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, збереження природи та культурної спадщини, національно-патріотичне виховання тощо. Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнічйук зазначив, що з 1 жовтня стартує конкурс проектів на 2019 рік.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дубровиці ГО «СИЛА ВОЛІ» провела тренінг для активної молоді. Одним із основних завдань громадської організації з Дубровиці є створення молодіжного центру.

Роман Колюхов

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!