Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

«МУТНИЙ» ДУБРОВИЦЬКИЙ РИНОК

07 червня 2018 0

Є така українська приказка – «В мутній воді добре рибка ловиться». Схоже, вона цілком підходить і Комунальному підприємству «Ринок» Дубровицької міської ради, фінансова прозорість якого викликає деякі сумніви.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯМКОВИЙ РЕМОНТ НОВОЇ ДОРОГИ

16 лютого 2017 року сесія Дубровицької міської ради заслухала звіт директора КП «Ринок» Лосіка Ю.Є.. Серед іншого, було прозвітовано й про те, що на ринку нарешті проведена розмітка торгових місць, втім, це не так. Тим не менше, сесія прийняла звіт до відома та вирішила, що тимчасова комісія по перевірці комунальних підприємства міста має провести перевірку КП «Ринок».

Минуло майже півроку з того часу, а перевірки так і не здійснили. Тоді голова фракції ПП «ВОЛЯ» у Дубровицькій міській раді Василь Бабан 12.06.2017 року звернувся із відповідним депутатським зверненням, у якому просив заступника міського голови Яременка та секретаря виконкому Краглевич здійснити заходи щодо організації такої перевірки.

За тиждень депутату від міської ради надійшла відповідь, у якій послалися на неможливість організації такої перевірки «у зв'язку із значним обсягом роботи по виконанню своїх обов'язків посадових осіб виконкому». Простіше кажучи – на це немає часу, є справи важливіші.

Можливо й дійсно є важливіші справи, можливо, інші комунальні підприємства потребують більшої уваги і на КП «Ринок» справді немає часу, тим більше, про його роботу звітували вже двічі – вперше директор Лосік Ю.Є., а потім – міський голова Микульський Б.М. Власне, ці звіти і зацікавили фракцію ПП «ВОЛЯ», адже вражають своєю різницею у цифрах. Ми проаналізували звіти і підготували порівняльну таблицю по цифрам, які не збігаються.

Так, зокрема, собівартість реалізованих послуг не збігається на 156 тисяч гривень, відрізняється й цифра по заробітній платі і, відповідно, по сплаченим податкам. З обох звітів також не можна зрозуміти, який же чистий прибуток був у підприємства у 2017-му році. Також не розписано, що включає у себе стаття витрат «Інші витрати» (38,5 тис. грн.) та «Амортизаційні витрати» (37,7 тис. грн.). Таким чином бухгалтерія КП «Ринок» не тільки для пересічного жителя міста, а й для депутатів міської ради виявляється «мутною водою», в якій, ймовірно, комусь «добре ловиться рибка».

На даний час КП «Ринок» також привертає до себе увагу тим, що в ньому не організовано облік торгових місць та їх площ, не визначено конкретної території для здійснення торгівлі, не укладено угод про користування торгівельними приміщеннями, що позбавляє можливості вести облік торгових місць та грошових надходжень.

Фракція ПП «ВОЛЯ» надішле запит, аби розібратися у дійсних надходженнях і витратах КП «Ринок». І якщо керівництво підприємства та міська рада зацікавлені у фінансовій прозорості, то надасть вичерпну відповідь, яка також буде опублікована на нашому сайті.

А поки, зважаючи на безлад у звітах, про фінансову прозорість у нашому маленькому та затишному містечку годі й мріяти.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!