Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ЧОЛІ ФУТБОЛУ ТЕПЕР НОВИЙ КЕРІВНИК

12 квітня 2018 0

Нещодавно головою Дубровицької районної федерації футболу було обрано Віталія Петренка. Новий виконувач обов'язків ще є директором державного підприємства
"Дубровицьке лісове господарство".


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПОРТКОМПЛЕКС У ДУБРОВИЦІ ТРЕБА НЕ ВСІМ?

Всі люди знають, що спорт – це здоров'я. Здоровий спосіб життя, правильне і збалансоване харчування, нормальний сон – все це сприяє зміцненню організму, але все-таки одного цього не достатньо. Щоб стати по-справжньому гармонійною людиною потрібно обов'язково займатися спортом! Такої ж думки і наші дубровицькі футболісти.

Минулого тижня відбулася позачергова конференція районної федерації футболу, де було винесено ряд питань на обговорення. Це, зокрема, йшла мова про переобрання керівного складу федерації, розвиток дитячо-юнацького спорту, про розвиток районного футболу та формування команди для участі у обласному чемпіонаті.

Нового голову обрали одноголосно. Дискусія між членами конференції точилася лише з приводу доцільної кількості заступників голови.

Слід зазначити, що на посаду свого заступника Віталій Анатолійович запропонував Стаська Сергія Миколайовича (директора Дубровицької ДЮСШ). На що представники футбольних команд району проголосили свою кандидатуру на посаду заступника голови - Гриневича Андрія Миколайовича (голова РО ВФСТ "Колос"). Таким чином, новий голова Дубровицької районної федерації має два заступника.

Як-то кажуть, що щасливі ті, хто присвятив себе спорту і через все життя проніс це горде звання спортсмена! Молодь сама має проявляти цікавість до спорту та бути спортивно обізнаною. І як свідчить мудра приказка: «У русі життя». Тож рухаймося вперед з перемогами!

переглядів: 678

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!