Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ДУБРОВИЧЧИНІ БУДУТЬ ВИРОЩУВАТИ КОНОПЛЮ

14 червня 2021 0

Представник товариства з обмеженою відповідальністю «Діброва Фармз» Роман Федорович повідомив, що фермери планують побудувати в Дубровиці завод з переробки коноплі на волокно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


Український інвестор звернувся до депутатів Дубровицької міської ради з проханням, надати ТзОВ «Діброва фармз» дозвіл на оренду земельних паїв на території Дубровицької ТГ.

Роман Федорович – американець українського походження, який проживає в Києві та працює в Україні більше 30 років. Пан Федорович представив себе, як причетного до низки підприємств, які функціонують на території України, а саме: ТОВ «Айова» (Черкаська та Кіровоградська області); ПП «Ужгородські приватні інвестиції» (Закарпаття); ТОВ «Українські аграрні інвестиції».

Щодо ТзОВ «Діброва Фармз», то це суб'єкт господарювання, який спеціалізується на вирощуванні зернових (крім рису), бобових і насіння олійних культур. Фермери зареєстровані в селі Берестя Дубровицької ТГ. Власником (засновником) і бенефіціаром ТзОВ «Діброва Фармз» є, ймовірно, дружина пана Федоровича – Федорович Олена Олександрівна. Директором ТзОВ призначений близький товариш американського-українця громадянин Віктор Мельник.

Під час свого виступу аграрій нагадав, що «Діброва Фармз» орендує землі в селах: Лісове, Озерськ, Сварицевичі, Нивецьк, Соломіївка, Берестя, Бережниця, Трипутні, Осова, Велюнь та Залужжя. Господарники сплатили 1,7 млн. грн. податку, в тому числі 400 тис. грн. до місцевого бюджету Дубровицької ТГ, за неуспадковані паї. У селах Озерськ і Лісове – зареєстровано 211 ділянок загальною площею 221 гектар, а в селі Сварицевичі – 140 ділянок загальною площею 87,32 гектари.

Роман Федорович натякнув, якщо ТОВ «Діброва Фармз» отримає дозвіл на оренду паїв на території Дубровицької ТГ, то, в 2022 році, товариство планує побудувати в Дубровиці цех, а вже потім повноцінний завод, з переробки технічних конопель на волокно. Озвучив плани американець під час чергової сесії Дубровицької міської ради.
переглядів: 1.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!