Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА ДУБРОВИЧЧИНІ РОЗВИВАТИМУТЬ «ПЛАСТ»

23 жовтня 2019 0

У Дубровицькому районі розвиватимуть пластунські організації.

Відповідну програму ухвалили на позачерговій сесії Дубровицької районної ради 16 жовтня.

Документ передбачає розвиток пластунських організацій району до 2024 року. На виконання програми передбачено 2,7 мільйона гривень. Програма повністю фінансуватиметься за рахунок коштів районного бюджету. Розробником та виконавцем програми виступає Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації.

Програма передбачає впровадження пластової методики у виховний процес освітніх закладів району. «Пластунська» програма розроблена на виконання державної стратегії національно-патріотичного виховання. Документ передбачає патріотичне виховання учнів та молоді завдяки залученню зусиль всеукраїнських скаутських організацій, потенціалу закладів освіти, підтримки органів державної влади та місцевого самоврядування, а також – журналістів.

Програма забезпечує безперервність процесу виховання в дітей та учнівської молоді патріотизму, духовності, формування національної самосвідомості, високих моральних якостей, відродження історичних та культурних традицій українського народу.

Основна мета програми – виховати патріотичного, свідомого, законослухняного, відповідального та активного громадянина України. Акцент робитиметься також на підвищення престижу військової служби, пропагуватиметься заняття спортом та здоровий спосіб життя.

Програма передбачає декілька етапів впровадження. На першому етапі вчитимуть вчителів. Завдяки обміну досвідом із всеукраїнськими пластунськими організаціями, автори програми передбачають підготувати майбутніх виховників юнацтва. Далі пластову методику інтегрують у навчальний процес, у Дубровиці облаштують «пластунську» базу, яка буде обладнана усім необхідним для проведення зборів пластунів району.

З 2020 року планується розпочати пластунське таборування. Пластунами можуть бути діти у віці від 6 до 18 років. Існуватиме дві вікові групи – від 6 до 11 та від 11 до 18 років відповідно. Передбачається, що до 2024 року у Дубровицькому районі буде 300 учасників пластунського руху. Пластуни проводитимуть традиційні заходи на ряд свят: Покрову, Різдво, День пластуна тощо. «Пласт» матиме власну символіку та друковані видання. Ще одна почесна місія «Пласту» - доставка Віфлеємського вогню на територію району у Великдень.

Нагадаємо, «Пласт» - це національна скаутська організація України. Метою «Пласту» є сприяння всебічному патріотичному вихованню української молоді на засадах християнської моралі. Вперше «Пласт» в Україні виник у 1911 році на Галиччині. У 1914 році галицькі пластуни увійшли до лав Січових Стрільців, а ті, у свою чергу, у 1917 році стали основою армії Західноукраїнської Народної Республіки.

Фото ілюстративне

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИТАТИ ВАЖЛИВО: ВІДОМІ ДУБРОВИЧАНИ РОЗПОВІЛИ ПРО УЛЮБЛЕНІ КНИГИ

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!