Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА ДУБРОВИЧЧИНІ ТРИВАЄ БОРОТЬБА З САМОГОНЩИКАМИ

18 грудня 2018 0

Працівники поліції продовжують боротьбу з самогоноварінням.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ГРИП НЕ ВІДСТУПАЄ!

Попередження самогоноваріння, боротьба з пияцтвом, продаж спиртних напоїв неповнолітнім – ось основні питання, які на сьогоднішній день стоять перед працівниками превенції Дубровицького відділення поліції.

Самогоноваріння та торгівля продуктом домашнього виробництва на території району набуває загрозливого характеру, особливо в сільській місцевості. Алкоголь спричиняє цілу низку проблем суспільного життя: захворювання, що призводять до передчасної смертності населення, зниження продуктивності праці, нещасні випадки у побуті та на виробництві, насильство в сім'ї і т. ін.

Працівниками відділення поліції постійно здійснюються профілактичні заходи, спрямовані на протидію самогоноваріння, а також виявлення та взяття на облік осіб, що зловживають спиртними напоями і ведуть антигромадський спосіб життя.

Постійно проводяться профілактичні відпрацювання населених пунктів району щодо протидії пияцтва та самогоноваріння. Загалом ця робота лягає на плечі дільничних офіцерів поліції та працівників груп реагування патрульної поліції, які у межах своїх повноважень, забезпечують організацію рейдів щодо виявлення фактів виготовлення та реалізації самогону. Такі неодноразові рейди показали, що в сільській місцевості така проблема існує, і на жаль, немає жодного села, у якому б не виготовляли самогон, як на продаж, так і для власного користування.

Тільки за короткий проміжок часу, з 10 грудня по 17 грудня 2018 року за самогоноваріння до адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб (ст. 176 Кодексу України Про адміністративні правопорушення), яких вилучено та знищено 108 літрів самогону, 444 літрів самогонної закваски та 3 апарати для його виготовлення.

Але хто торгував самогоном, той і продовжує торгувати, бо штрафи для таких «підприємців» невеликі (від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Заплативши мінімальний штраф, люди знову беруться за своє ремесло, адже їх мало хвилює скалічене життя рідних та близьких тих осіб, на яких вони так охоче наживаються.

Якщо хтось володіє інформацією про осіб, які займаються виготовленням та збутом самогону, просимо звертатися до Дубровицького відділення поліції за адресою: м.Дубровиця, вул. Воробинська 25а, або за телефоном (066)4795018.

Дубровицьке відділення поліції

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!