Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ЇДКИЙ ДИМ СКАРЖАТЬСЯ ЖИТЕЛІ ДУБРОВИЧЧИНИ.

13 вересня 2018 0

Настала така пора, що люди випалюють сміття, різні сільськогосподарські відходи. Проте таке масове паління може обійтися в згарище.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЛІЦЕЇ УСПІШНО СТАРТУВАВ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ (+ВІДЕО)

Минулого тижня була пожежа в с. Бережки, де горіла солома, а вже цими днями в с. Орв'яниця в одному із приватних господарств вогнем знищено господарчу будівлю та 6 тонн сіна. На щастя, ніхто не постраждав. І таку сумну статистику пожеж можна спостерігати кожного дня.

Люди скаржаться, адже сезонні «палії» розводять вогнища прямо перед будинками, на вулицях, в житлових кварталах чи будь-де… Саме зараз пора, що люди наводять порядок на полях, і палять відходи, або ж просто суху траву. Проте жителі нашого міста скаржаться на те, що їдкий дим поширюється всюди: осідає на одязі, в повітрі, і не можливо дихати. Також люди не можуть провітрити помешкання, висушити випрані речі, адже дим заполоняє оселі, квартири. Діти та дорослі змушені дихати цим димом. І випалювання проводиться саме в післяобідній час, або ж ближче до вечора.

Також хочеться ще додати, що дим від спалювання сухого листя надовго зависає в повітрі і цим погіршується видимість на дорогах. А найгірше те, що даного роду спалювання всіляких відходів несе чималу шкоду здоров'ю людини та навколишньому середовищу.

І хто ж має відповідати за це? Адже в цих питаннях кожен сам собі господар і когось винити не можемо. Проте, всі ми люди і маємо розуміти один одного. Давайте берегти себе та своє оточення.

переглядів: 674

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!