Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА МАРШ ЗА ЗМІНИ ВИЙШЛИ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ

05 лютого 2018 0

Марш за зміни, організований партією «Рух Нових Сил» Михайла Саакашвілі та рядом інших опозиційних політичних сил, зібрав у Києві за різними оцінками від 5 до 10 тисяч учасників.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАРШ ЗА ЗМІНИ

Нагадаємо, із 17-го жовтня стартувала акція під назвою «Велика політична реформа». Організатори вимагають системних змін, спрямованих, в основному, на зміну виборчого законодавства, прийняття закону про імпічмент, початок реальної боротьби з корупцією тощо.

Щоразу на акції опозиції виходило все більше і більше людей. За різними даними у колоні, що вчора вирушила від парку Шевченка до Європейської площі, було від 5 до 10 тисяч людей. Учасники скандували «ганьба» та вимагали відставки Президента України. На сцені перед людьми виступили опозиційні політики: Єгор Соболєв, Семен Семенченко та сам Михайло Саакашвілі. Також виступали громадські активісти.

Після завершення віче було прийнято рішення організувати автопробіг до будинку Петра Порошенка аби запросити його на наступне віче, яке відбудеться 18-го лютого. Під ворітьми гаранта виступила одна із лідерів «Руху Нових Сил» Ольга Галабала, яка нагадала Петру Олексійовичу, що у Європі його мало не прямолінійно називають корупціонером.

Варто зазначити, що акція пройшла виключно мирно, поліція і Національна гвардія України жодним чином не перешкоджали мітингувальникам, серед протестуючих також не було агресивно налаштованих людей.

переглядів: 467

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!