Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ЗАТРИМАЛИ ПСИХІЧНО ХВОРОГО (+ВІДЕ0) 16+

11 липня 2018 1

Вчора близько 17:00 у центрі Дубровиці біля магазину «Лілія» «швидка» разом із працівниками поліції затримала психічно хворого чоловіка.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУСТИЙ ЧОРНИЙ ДИМ НАД ЦЕНТРОМ ДУБРОВИЦІ

Чоловіку на вигляд близько 40-45-ти років. Він вів себе дуже неадекватно та агресивно – перевернув столи та стільці біля магазину «Лілія», качався по землі і кричав. Працівники швидкої допомоги, які прибули на виклик, не наважувалися підійти до чоловіка, адже він був дуже сильним і міг накинутися на будь-кого, хто до нього наближався.

До «Лілії» прибули працівники поліції, які затримали психічно хворого. Проте, що робити з ним далі – не знав ніхто, адже в Дубровицькому районі немає закладу для утримання буйних пацієнтів психіатра. Працівники магазину «Лілія» запропонували забрати чоловіка до Орловки (в обласну психіатричну лікарню), проте водій «швидкої» категорично відмовився, адже коштів на пальне, щоб везти пацієнта в сусідній район, немає. Люди наполягали на тому, щоб агресивного хворого поліція не залишала в парку, адже поряд два дитячих майданчики.

Один із перехожих впізнав чоловіка, ним виявився житель села Переброди, який і раніше часто бував у центрі міста, де вів себе неадекватно. Одного разу, за словами свідка, вночі він бігав по центру міста з вилами.

В результаті, хворого посадили в «швидку» і повезли в центральну районну лікарню. Втім, слід очікувати, що довго він там не пробуде, адже у нашій лікарні немає психіатричного відділення для утримання буйних пацієнтів, і, швидше всього, невдовзі агресивний перебродівець знову опиниться на вулиці.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика! 18+
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
11-07-2018 11:46:20

Приколіст

По центру міста з вилами??? Все нормально, це Олег Ляшко розпочав свою передвиборну агітацію! :D

оцінити:

10 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!