Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА МОСТУ ЧЕРЕЗ ГОРИНЬ УТВОРИВСЯ "ГІРСЬКИЙ ХРЕБЕТ"

17 липня 2021 0

У Дубровиці на асфальтованій дорозі мосту через річку Горинь утворився справжнісінький гірський хребет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ВИНИКЛА ЗАГРОЗА ЕКОЛОГІЧНІЙ БЕЗПЕЦІ


"Диво природи" сформувався на ділянці дороги автошляху Т1810 (міст через р.Горинь), який бере свій початок від перехрестя Старого Банку та простягається через Любиковичі до міста Сарни.

Ґрунь вражає уяву грандіозними розмірами. Середня висота "гірського масиву" 20-30 см., протяжність 150-200 метрів, а вік – 10 років.

Щодо ямкового ремонту автодоріг Дубровиччини: 12 липня заступник голови Сарненської РДА Олександр Гузич на своїй сторінці Facebook повідомив про виконані роботи з поточного (ямкового) ремонту дорожнього покриття на ділянці дороги автошляху О180619.

Автошлях О180619 – автомобільний шлях довжиною 2,9 км., обласна дорога місцевого значення у Рівненській області. Пролягає по території Дубровицької ТГ від перетину з Н25 (бувший P05) до міста Дубровиця. Починається в селі Берестя на перетині з Н25 (біля автозаправки «ОККО»), закінчується в місті Дубровиця на перетині з Т1810 (перехрестя Старого Банку).

На офіційній сторінці Сарненської РДА повідомили, що тривають роботи із ремонту 8 км дороги Т1817 Бережниця-Степань-Деражне-Клевань. Тут працює 11 одиниць потужної сучасної спецтехніки та 30 дорожніх працівників, майстрів та інженерів. Щодня укладають близько 900 тонн асфальтобетону. Наразі вже укладено 2,5 км. асфальтобетону, 3 км. піщанонощебеневої суміші, впорядковано 4 км. узбіччя. Ділянку оновлюють в рамках президентської програми «Велике будівництво».

(На фото: ремонт траси Т1817 Бережниця-Степань-Деражне-Клевань, село Городець.)
переглядів: 1.2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!