Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА РІВНЕНЩИНІ СМЕРТНІСТЬ ВИЩА, НІЖ НАРОДЖУВАНІСТЬ?

07 вересня 2018 0

На сьогоднішній день за статистичними даними зростає розрив між народжуваністю та смертністю.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК СУСІДИ ЗА ПАРКАН ВОЮВАЛИ

Населення України невпинно скорочується. Як відомо, Рівненська область не має природного приросту населення вже другий рік. Це означає, що кількість померлих в області перевищує кількість новонароджених. І справа не у смертності – охочих народжувати в області поменшало. За даними Державної статистики, ще чотири роки тому, а саме у 2015 році, на Рівненщині народилося майже на півтори тисячі більше людей, аніж померло. Зважаючи, що область невелика – менше 1,2 млн мешканців – показники тішили багатьох.

Якщо у 2016-му приріст склав понад 1200 людей, то 2017-му ситуація круто змінилася: в області народилося на 300 людей менше ніж померло. А цього року тенденції ще гірші: за півроку природне скорочення становить понад дев'ять сотень осіб.

Причина того, що Рівненщина більше не може похвалитися природним приростом – у народжуваності. Якщо смертність протягом останніх кількох років тримається на позначці близько 14,5 тис. на рік, то народжуваність з кожним роком падає приблизно на тисячу дітей. Так, у 2015 році в області народилося 16,1 тис. малюків, у 2016-му – 15,7 тис., у 2017-му – 14,4 тис. За півроку 2018-го – менше 6,5 тисяч.

Така ж тенденція по всій країні. Більше народжується, аніж помирає на сьогодні лише у столиці Києві. А за півроку 2018-го населення України поменшало на понад 130 тисяч осіб. Також причиною є і те, що чимало людей середнього віку до старості не доживають.

Також хочеться додати, що на зменшення кількості народжень на Рівненщині впливає багато причин, серед яких – іміграційні процеси. У 2017 році область покинуло майже дві тисячі людей – переважно молодь, яка виїздить у пошуках роботи. Через високу смертність, низький рівень життя і недостатній потік іммігрантів українців стає все менше.

переглядів: 513

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!