Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ЩО ТРАТИТЬ ГРОШІ ДУБРОВИЦЯ?

09 серпня 2018 4

У Дубровицькому районі на даний час діють дві об'єднані територіальні громади – Миляцька та Висоцька. Вже неодноразово обговорювалося питання про утворення громади з центром у м. Дубровиця.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОШТИ ДЛЯ НАШОГО РАЙОНУ

Консультанти з питань децентралізації провели чергову зустріч з представниками міста аби обговорити проблемне питання, яке не вирішується і до сьогодні є відкритим. Як відомо, це вже не перша їхня зустріч в цьому році. Спеціалісти з офісу реформ наразі активно працюють над створенням громади з центром в Дубровиці.

Як зазначив міський голова Богдан Микульський, в районі потрібно створити ще дві громади. Адже місто не зможе фінансово витягнути усі населені пункти. Нині наше місто досягло свого піку за фінансовими показниками. Також він зазначив: «Ми усіх підприємців «витягли з тіні», тобто у нас усі працюють відкрито і платять податки. Ми маємо незначне перевиконання бюджету – 105 %, але якщо ми приєднаємо усі села, то таких надходжень не буде. Адже більшість платників податків знаходяться у місті».

Виконавчий директор РРВ АМУ Тетяна Грещук наголосила, що в разі, коли немає підтримки від усіх потенційних однодумців, тоді варто їх зацікавити, наприклад позитивними змінами у місті.

Після зустрічі консультанти відвідали об'єкти, аби побачити як місто розвивається. На проблемні тротуари комунальне підприємство вкладає бруківку, будують нові криті автобусні зупинки, ремонтують дороги, облаштували сквер пам'яті. У дворах багатоквартирних будинків встановили спортивні та дитячі ігрові майданчики. Для комунального підприємства придбали нову техніку, у планах – купити каток для вкладання асфальту (повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України).

Отож, процес децентралізації триває роками, але ОТГ створюються і діють. Реформа доводить свою успішність, проте є такі громади, що вагаються і хочуть залишитися самі по собі. Але це справа кожного. Тож якою буде ситуація зі створенням громади в нашому місті – наразі достовірно не відомо.

переглядів: 833

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
10-08-2018 09:20:51

PETRO

На початку своєї каденції ВАШ мер домовився з Бережківською Головихою про створення фейкової громади .Мало того головиха запевнила ,що Микульський по Бережках виграє вибори. Так вони хотіли вбити два зайці і реформуватися і не втратити крісло .В подальшому в них щось не склалось і тепер мер робить усе ,щоб найближчим часом вибори до громади не відбулися.А питається чому -БОЇТЬСЯ ПРОГРАТИ.

оцінити:

10 5
10-08-2018 09:13:12

K I M

Що тут не зрозуміло вони "деребанять" бюджет міста і ні з ким ДІЛИТИСЯ НЕ ХОЧУТЬ,Вот і вся стратегія розвитку .Ідемо в Європу .

оцінити:

9 5
09-08-2018 14:17:25

PETRO

Дитячий майданчик ,що у ВАС на заставці встановлений за кошти і велике бажання Поліського мецената ВІКТОРА НИЧИПОРОВИЧА М"ЯЛИКА .А де тут заслуга ВАШОГО мера ,особисто я не бачу.

оцінити:

11 5
09-08-2018 14:14:32

PETRO

Ваш мер Дубровиці істерично боїться виборів ,що тут не зрозуміло. Чого ВИ тільки питаєте думки мера ,що він такий в авторитеті ,що розписується за всіх ??? .

оцінити:

11 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!