Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НА ВОКЗАЛЬНІЙ З'ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ОБ'ЄКТИ ТОРГІВЛІ

12 жовтня 2017 2

Дубровицька міська рада розробила детальний план на земельну ділянку розміром 0,10 га, розташовану по вулиці Вокзальна, на якій планують збудувати будівлі торгівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ В МАРШРУТКАХ ДУБРОВИЦІ ЗРОСТЕ НА ГРИВНЮ


У районі зупинки «Залізничний вокзал» планують звести торгову площу розміром 100м², яка включатиме в себе магазини змішаних товарів: аптека, кафе, магазин одягу та продуктова лавка. Це те, що потрібно молодим родинам житлового масиву «Станція».

Чиновники обіцяють облаштувати й тимчасовий майданчик-стоянку легкових автомобілів для відвідувачів магазинів. Роботи будуть масштабними, адже перед будівництвом споруд і будівель знімуть рослинний шар, а на його місті з'явиться бетон, асфальт, плитка. Подальше озеленення території відбуватиметься за допомогою декоративних дерев та кущів.

Згідно підрахунків, об'єкт знаходиться в радіусі обслуговування Дубровицької пожежно-рятувальної частини, яка розташована по вул. Шкільній на відстані 2700 м. від майбутніх об'єктів торгівлі.

Пропозиції (зауваження) слід подавати у письмовому вигляді до 6 листопада 2017 року за адресою:

34100, м.Дубровиця, вул. Воробинська, 4 – сектор містобудування, архітектури та земельних відносин Дубровицької міської ради, кабінет №209.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
12-10-2017 11:34:05

ВОВА

хватає нам і ЛЬОНКА! Ще одна забігайловка, а зупинка яка???? - скоро провалиться комусь на голову!!! ГАЗ провели б!! для кого одяг???? - і за який шиш куплять!!!!

оцінити:

9 1
12-10-2017 11:01:02

Станіслав

І на яких молодих родин влада розраховує, їх там нема на станції??? Станція жила за рахунок пенсіонерів, а не молодих сімей.Банкомат поставить треба хоч один на мікрорайон. Газ проведіть краще на станцію

оцінити:

10 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!