Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НА ВОРОБИНСЬКІЙ ПОВНІСТЮ ЗАМІНЯТЬ БОРДЮРИ

10 липня 2017 0

У Дубровиці незабаром буде розпочато капітальний ремонт вулиці Воробинська. Гроші в сумі півтора мільйона гривень виділять з міського бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЛАДА ОБІЦЯЄ ВІДРЕМОНТУВАТИ КІЛОМЕТРИ МІСЬКИХ ДОРІГ


Виготовлення проекту «Капітальний ремонт вулиці Воробинська у м.Дубровиця» обійдеться дубровичанам 26 тис. грн., про це стало відомо під час вісімнадцятої сесії міськради. Експертиза вже пройдена, залишилося отримати тільки відповідні дозволи на виконання робіт.

Як повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Юрій Яременко, проектом передбачено повну заміну бордюр (окрім розміщених біля Дубровицького відділення поліції) та асфальтування з підняттям каналізаційних люків. Ремонтні роботи проводитимуться на ділянках дороги від будівлі місцевої прокуратури до Церква християн Віри Євангельської (п'ятидесятників). Загальна сума виконаних робіт – 1 млн. 480 тис. грн, а довжина ділянки становить 544 метри.

Своєю чергою, депутат від францій політичної партії «Воля» Василь Бабан наголосив, що вулиця Воробинська знаходиться в ненайгіршому стані, тому виділення таких великих сум з міського бюджету варто обговорювати, як варіант, на рівні голів фракцій. Зрештою, саме депутати, які тримають тісний зв'язок із своїми виборцями, як ніхто знають про нагальні проблеми підпорядкованих їм округів, тому під час розгляду питань, які стосуються капітальних ремонтів варто і потрібно враховувати їхню думку та пропозиції.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!