Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НАМ ПИШУТЬ: ЗАКИНУТІ МОГИЛИ ВЕТЕРАНІВ У ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

09 травня 2018 0

Напередодні Дня перемоги до нас звернулася жителька села Золоте Висоцької ОТГ із листом про те, що їй болить. Ми вирішили опублікувати лист на розсуд громадськості. Далі пряма мова автора.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "НІКОЛИ ЗНОВУ" V.S "МОЖЕМ ПАВТАРІТЬ"

То хіба ж ми люди? На березі швидкоплинної річки Горинь розкинулось мальовниче село Висоцьк, в якому я шістдесят років тому закінчила середню школу. Для учнів з навколишніх сіл винаймали квартири, так що в школу і зі школи я бігла через парк. У парку зі сторони Горині знаходиться братське кладовище, де поховані воїни, які загинули, визволяючи Висоцьк від фашистської навали. Тож вертаючись зі школи, і просто у вільний час, я надовго зупинялася біля могил воїнів, перечитувала їхні імена і оплакувала їхні передчасно загублені війною життя (патріотичне виховання тоді було на належному рівні).

Другого травня у справах я приїхала до Висоцька і пішла до братнього кладовища і те, що я там побачила, вразило в саме серце. Цілі купи сміття біля могил, могильні плити засмічені, і що саме страшне – рідко на якій могильній плиті можна прочитати імена загиблих. Невже так багато коштів потрібно було на те, щоб купити банку білої фарби і поновити написи на могильних плитах? Чи всі кошти, які поступають у Висоцьку сільраду, треба скеровувати так, щоб задовольняти власні потреби: крім високої зарплати ще й добряча премія голові? І всі рішення заради власного благополуччя приймаються на сесії сільської ради. А як же? Відповідальність має бути колегіальна, зате вигода індивідуальна. Так на будівництво спортзалу у селі Золоте було виділено державою два мільйони гривень. Грошей уже катма, а спортзал, мабуть, так і залишиться довгобудом. Який біс нас припік до Висоцької ОТГ? Хоча, яка це ОТГ? Коли офіційно ця ОТГ іменується Висоцькою сільською радою. Злили просто дві сільські ради в одну і ніхто нас не питав, хочемо ми цього, чи не хочемо. І по інших селах аналогічна ситуація. Зате, коли тобі чогось треба в сільську раду, то проїзд із Золотого до Дубровиці коштує 10 гривень, з Дубровиці до Висоцька – 22 гривні. Разом 32 гривні, та назад 32, от і 64. А де їх брати? Для чого така казуїстика? Хіба для того, щоб плодити більше чиновників сільського масштабу.

Марія Феодосіївна Турумкулова. с. Золоте


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!