Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НАПАДНИК ЗІ СМОРОДСЬКА СТАВ ГЕРОЄМ ФУТБОЛЬНОГО МАТЧУ

05 червня 2021 0

Нападник зі Смородська Вадим Леоновець приніс дубровицькому ФК «Горинь» перемогу на останніх хвилинах футбольного матчу.

Нападник зі Смородська Миляцької ОТГ, який захищає кольори місцевої футбольної команди «Горинь» під дев'ятим номером, Вадим Леоновець став автором забитого гола на останніх хвилинах матчу та приніс дубровичанам перемогу над принциповим суперником ФК «Сокіл» (с.Осова).

Після забитого гола, у пориві емоцій забувши про футбольні правила, спортсмен зняв футболку за що отримав попередження у вигляді гірчичника.

Дубровицька команда здобула перемогу з рахунком 2:1. Матч відбувся в рамках 3-туру Відкритого чемпіонату Дубровицької міської ради.