Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НАТАЛІЯ ЯРМОШЕВИЧ – ЖІНКА, ЯКА ПІДКОРИЛА ГІТАРУ!

08 жовтня 2018 0

7 жовтня 0 14 годині у актовому залі КЗ «Дубровицька дитяча музична школа» відбулася творча зустріч «Струни мого серця».


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЗУСТРІЧ З ВИДАТНИМИ ДУБРОВИЧЧАНАМИ 2018

Пані Наталія підготувала для людей творчу зустріч «Струни мого серця». В концертній програмі звучала авторська пісня та сучасна поезія. По-справжньому тепла атмосфера панувала в залі. Привітати Наталію Ярмошевич прийшли друзі, знайомі та люди, яким подобається її творчість. Жінці було дуже приємно, адже вона не очікувала, що це людей зацікавить. Та попри свою сором'язливість Наталя Володимирівна дуже впевнена в собі. І не дивно, адже в її авторських починаннях завжди підтримували рідні. Після зустрічі з прихильниками своєї творчості вона подякувала всім.

Не лише дорослі, а й діти слухають поезію...

Поспілкувавшись з пані Наталією, розумієш, що хоч життя й буденне, але ми самі його творці і ковалі свого ж щастя. Ця людина сама пробиває собі дорогу і хоче, аби й донька прямувала з піснею по житті. І, як відомо, доня Наталії Божена, вже неодноразово виступала на концертах і їй це самій подобається. Отож, коротеньке інтерв'ю з НАТАЛІЄЮ ЯРМОШЕВИЧ:

 • -Звідки зародилися ідеї в написанні поезії та музики?
 • -Я почала писати ще з 15 років. Воно вийшло якось так спонтанно, а потім занурило мене з головою. Образи надходять постійно, а музика звучить в голові і інколи пишучи вірш я відразу співаю його.
 • -Можливо, Ви виступали на великій сцені, на обласному рівні чи маєте нагороди?
 • -Ще в дитинстві брала участь у фестивалях: «Оберіг», «Червона рута», міжнародний фестиваль «TSNN WEIN», «Пісня буде поміж нас». А вже в минулому році стала дипломатом фестивалю авторської пісні «Оберіг» (м. Луцьк); друга премія у номінації «Авторська пісня» та третя премія у номінації «Читець-дикламатор», авторська поезія на міжнародному фестивалі «Україна єднає світ» у 2018 році (м. Київ) та всеукраїнський фестиваль «VOKAL DANCE» (м. Львів); у Львові третя премія у номінації «Вокал. Авторська пісня». Виступала також на районній та обласній сценах. Мала авторські вечори ще під час навчання у Дрогобицькому музичному училищі.
 • -Є у Вас мрія до якої йдете? Це пов'язано з музикою?
 • -Так, наразі готується до друку моя перша поетична збірка «Струни моєї душі». Дуже хочу аби мої пісні знайшли своїх слухачів і дарували людям радість. Наразі в планах 1-3 листопада у м. Луцьк фестиваль «Оберіг». А пізніше ще ряд конкурсів у Києві та Трускавці.
 • -Ваша донька теж займається музикою?
 • -Так, займається. Разом зі мною моя доня Боженка бере участь у конкурсах, вона є моїм продовженням, втілює мою мрію співати у життя і я всебічно допомагаю їй у розвитку її таланту. Вона також лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
 • - Можливо, ви разом дуетом щось виконуєте?
 • -Так, ми разом написали пісню, яка так і зветься «Моя найрідніша», пісня про маму і доню. Ми мали виконувати її вчора, але трошки не вийшло. А так то ми часто виступали з донечкою разом, співаючи на нашій районній сцені.
 • -От в Дубровиці не зустрічалися жінки з гітарою в руках. Ви, напевно, одна?
 • -Так, я насправді тут така одна. Може так не скромно казати, але багато років пробиваю собі дорогу сама, та тільки ніхто не хотів чути. Але нарешті моя мрія здійснилася. А взагалі музика - це моє друге «Я»: тут я живу, відчуваю, тут моє відлуння, моя душа. Я дуже рада, що моя доля склалася саме так, що життя моєї родини пов'язане з музикою і що моя доня теж пішла моїми стежками.

Хочеться побажати таким творчим особистостям успіхів у творчості, аби їх життєвий шлях набував веселих та світлих барв. Жінка, яка підкорила гітарні струни, підкорить і серця людей своєю музикою та поезією, що йде від душі.
переглядів: 1K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!