Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ІМЕНА НА ДУБРОВИЧЧИНІ!

14 січня 2019 0
Смертність у Дубровицькому районі перевищує народжуваність.

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: СТАТИСТИКА, ЯКА ЛЯКАЄ: ДУБРОВИЧЧИНА ВИМИРАЄ

За даними, у Дубровицькому районі у 2018 році народилось 469 дітей (у 2017 році – 578 дітей). Серед народжених – 238 хлопчиків та 231 дівчинка. Також минулого року у нашому районі народилося 3 пари двійнят.

Як зазначає Інна Протосавицька (начальниця відділу ДРАЦС), у Дубровицькому районному відділі ДРАЦС зареєстровано 231 народження дітей. Серед них 158 батьків скористалися проектом Мін'юсту та отримали свідоцтво про народження малюків беспосередньо у пологовому відділенні Дубровицької центральної районної лікарні. Одночасно з реєстрацією народження батьки мають можливість подати через відділ ДРАЦС також документи на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Найпопулярнішими іменами в районі у 2018 році були Софія, Мілана, Олександра, Аліна, Злата, Анна, Соломія, Ангеліна серед дівчаток. Серед хлопчиків: Марк, Матвій, Назар, Данило, Артем, Олександр, Давид, Тимофій. Серед рідковживаних та незвичних імен, які присвоювали батьки при народженні дівчаткам, були Ліна, Сара, Лія, Кіра, Суламіта, Ніхан, Аделіна, Естер, Віола, Камелія, Єва-Ніка, хлопчикам - Асіф, Афанасій, Дамир, Митрофан, Лев, Орест, Любомир, Світослав, Даниїл, Артемій.

За даними відділу ДРАЦС, смертність у Дубровицькому районі перевищує народжуваність. У 2018 році у районі померло 715 осіб, з них відділом зареєстровано 92 смерті, сільськими радами - 623 смерті. Також за минулий рік було зареєстровано 156 шлюбів, 119 з яких зареєстрували у Дубровицькому районному відділі ДРАЦС, та 16 розірвань шлюбу. П'ятеро мешканців Дубровицького району змінили свої імена.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!