Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НЕ ЛІКУЮТЬ, А КАЛІЧАТЬ

31 травня 2018 1

Доки в Україні повним ходом йде медична реформа, спрямована на покращення якості медичних послуг, аби кожен пацієнт лишався задоволеним після відвідування лікаря, у Дубровицькій районній лікарні тривають випадки кричущої лікарської халатності.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ ВИСЛОВЛЮЄ ПОДЯКУ ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Нещодавно у нашій лікарні стався черговий трагічний випадок, надати розголос якому дуже просять родичі потерпілого. Гайдишу Павлу Федоровичу видалили гематоми з голови у Рівному, та 19 травня направили на реабілітацію у неврологічне відділення Дубровицької лікарні. На наступний день, залишившись без нагляду, хворий впав з ліжка, яке не було пристосоване для пацієнтів з таким діагнозом. Інцидент у лікарні намагалися замовчати, тому родичів не повідомили.

В результаті падіння Павло Федорович вдруге травмував голову та впав у кому. Йому знову була проведена операція у Рівному. Стан хворого важкий, лікарі не дають жодних прогнозів.

Лікарі своєї вини у тому, що сталося, не визнали і навіть не попросили вибачення у родичів хворого, що найбільше їх обурило. Тому родичі чоловіка звернулися із заявами до поліції та прокуратури. У поліції заявників допитали з приводу інциденту, але далі того справа не пішла. Родичка потерпілого, пані Ніна, не збирається закривати очі на безвідповідальність людей, що давали клятву Гіппократа, та готова добиватися справедливості.

У прокуратурі їй порадили звертатися до журналістів, аби справа набула суспільного резонансу. Адже, як нам стало відомо, правоохоронні органи не вбачають в бездіяльності лікарів ознак службової недбалості, вважають це адмінправопорушенням. Не дивлячись на те, що внаслідок отриманих травм, потерпілий може не вижити.

Родичі потерпілого запевняють, що якщо і суспільний резонанс не допоможе притягнути винних до відповідальності згідно закону – найматимуть адвоката для професійного захисту своїх прав.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
31-05-2018 16:02:42

Маркус.

Яка плата, така і робота.

оцінити:

4 10

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!