Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

НЕ МУДРИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ?

15 листопада 2017 0

Охорона лісу є однією з важливих функцій покладених на місцеве лісове господарство, у якому цю роботу мали б безпосередньо виконувати майстри лісу. Ці працівники працюють у державній структурі і відповідно є держслужбовцями. Але, як нам стало відомо з неофіційних джерел, їхню роботу наразі виконує приватна фірма з м.Сарни, з якою укладено договір, і яким за надані послуги проводиться оплата з державного бюджету.

За інформацією нашого інсайдера, нещодавно у одному з сіл Дубровицького району відбулась сутичка між бурштинокопачами та працівниками вищевказаної приватної охоронної фірми, яка ледве не закінчилась спаленням двох автотранспортних засобів, попередньо облитих пальним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОРЯТУНОК «ПОТОПАЮЧИХ» – НЕ ЗАВЖДИ СПРАВА РУК САМИХ «ПОТОПАЮЧИХ»


У народі є прислів'я, яке говорить, що добрими намірами вимощують дорогу до пекла. Так і тут - якщо є державна охорона лісу, то навіщо винаймати знову ж таки за державні кошти приватну фірму, яка має дублювати обов'язки держохорони, яка за це отримує заробітну плату? То яка ж тоді функція держохорони? Чи не краще ці суми витрачені з бюджету на приватну охоронну фірму використати з благом для суспільства – ну хоча б на насадження нових лісів чи рекультивацію?

Задум щодо охорони лісу ніби й хороший, але є одне «але»… За інформацією знову ж таки нашого інсайдера, ця охоронна фірма за дозвіл працювати у тому чи іншому так званому «квадраті» бере з копачів по 300 доларів США. Однак, є великі сумніви, що вони це роблять без відома тих, хто їх винайняв?! Разом з тим, виникає конфлікт і з правоохоронними органами, які у випадку протистояння заарештовуватимуть і копачів, і працівників охоронної фірми, але наявність зброї у охоронної фірми та у поліції може спровокувати ще й збройне протистояння. То для чого ж тоді це робиться?

У цій конфліктній ситуації є кілька сторін – бурштинокопачі, для яких це єдина можливість заробляти гроші у районі, або ж як і велика кількість українців залишити країну і поїхати у пошуках кращого заробітку за кордон; держохорона лісу, роботу якої наразі виконує приватна фірма, і є поліція, покликана захищати спокій і порядок у суспільстві. Та проблема у тому, що ці всі сторони можуть зійтись у протистоянні, яке не знати чим закінчиться для кожної з них…

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!