Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НІНА СТАСЮК ОТРИМАЛА МАНДАТ ДЕПУТАТА РАЙОННОЇ РАДИ

01 травня 2017 7

Начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Стасюк отримала мандат депутата Дубровицької районної ради сьомого скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ОТРИМАЄ МАНДАТ ДЕПУТАТА РАЙРАДИ


Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ніна Іванівна Стасюк отримала мандат у багатомандатному виборчому окрузі від Дубровицької районної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Постанову районної виборчої комісії зачитала її голова Людмила Берестень.

Дякую всім за вітання. Я думаю, ми разом будемо вирішувати з Вами всі нагальні питання в нашому районні, – сказала депутат районної ради Ніна Стасюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «АВГІЄВІ СТАЙНІ» РАЙОННОЇ РАДИ

Нагадуємо, освітянка Н.І.Стасюк отримала мандат в зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради Олексієм Лясковцем.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (7)
08-05-2017 12:27:16

Олексій Лясковець

Шановний Володимире!
Те що придбано мною для школи, стрилецького тиру і т д це все для діток моєї рідної школи. Воно і залишиться там. Ще є дуже багато планів що потрібно зробити і придбати для школи. І те що хтось пропіарився там за мій рахунок і за рахунок сільської ради мене це не дивує, адже так було завжди.
Також не дивує, що про це не написали в газеті, адже їх можна зрозуміти - не хочуть нагнівити "царьків" району. Насправді я радий, що все це знаходиться у Берестівському НВК і дітки мають можливість цим користуватися і бачити все це не в малюнках як більшість діток в інших щколах.

Щодо отриманя мандату Стасюк Ніною Іванівною - хочу побажати, щоб вона як депутат не "вирішувала" з усіма нагальні питання в нашому районні, а голосувала на благо мешканців району і виносила проекти рішень задля полегшення життя людей району, відстоювала їх інтереси, адже решал там і так хватає.
Я як адвокат чітко розумію, що до тих пір поки не буде обвинувального вироку суду - людина є невинуватою, але з урахуванням того скільки звинувачень на бік Стасюк Н.І. написано та скільки справ по факту порушено, на мій погляд, я би відмовився від депутатського мандату. Це був би поступок нормальної людини, котра дорожить своїм іміджем, авторитетом і довірою виборців.
Звичайно депутатський мандат в районі дає багато привілегій: в лікарні все безкоштовно - за рахунок інших, не можна звільнити з роботи без рішення районної ради, авторитет в районі (хоча це більше схоже на віртуальність та понти, оскільки більшість не розуміють ні своїх прав, як депутата, ні обов"язків), не менш важливим є те що підозру в разі вчинення кримінального правопорушення підписує прокурор області і справа стає на особливий контроль як в прокуратурі області так і в Генеральний прокуратурі.

оцінити:

25 0
03-05-2017 16:29:52

Крот

Весілля в малинівці. Яницький-Криша

оцінити:

19 1
03-05-2017 13:54:24

Батько

РЕГІОНАЛКА - БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА --- кольори міняються а особи ті самі - Стасюк?!!!! У чий бік наступного разу переверне свій капелюх Ніна Іванівна????????? І що чекати від таких людей ?????!!!!! Де Закон про люстрацію , де Закон по очищення влади???

оцінити:

24 1
03-05-2017 10:25:24

Інна

З такими депутатами - і зарплат немає !!!!!

оцінити:

20 1
02-05-2017 17:22:59

Толя Попко

Підняла освіту і підніме районну владу. Низький уклін вам Ніна Іванівна

оцінити:

0 31
02-05-2017 12:56:45

Володимир

О.Лясковець підтримує своїх односельчан - придбав для тиру у Берестівській школі. стрілецьку зброю- спонсор. А ініціатори відкриття - СТасюк і подібні до неї і Дубровицький вісник .всіх гарно їх назвав , а місцевий спонсор - ІНКОГНІТО??? -, -,-

оцінити:

32 0
02-05-2017 11:20:16

Валера

Я рахую, що пані Стасюк не має морального права не те, що бути депутатом, а й начальником Освіти - від закупівлі вугілля, прозорих вікон, комп'ютерів, ноутбуків (в рази дорожче) до підправки техпрацівників у відпустку за свій рахунок....., цієї людини не можна пускати на поріг Шкіл, Освіти, РДА. Єдине правильне місце для неї кабінет слідчого

оцінити:

51 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!