Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

НОВІ АМБУЛАТОРІЇ З’ЯВЛЯТЬСЯ В ДУБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ

13 листопада 2018 0

По всій території Україні будуються амбулаторії в рамках нової мережі первинної медичної допомоги.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: "ЧУДОВІ" ДОРОГИ ТА МОСТИ, ЯКІ "ЧЕКАЮТЬ СВОЮ ЖЕРТВУ" (+ВІДЕО)

На Поліссі будують безпековий центр. Він знаходиться у селі Жадень Дубровицького району. Там буде базуватися пожежна частина, станція невідкладної медичної допомоги та опорний пункт поліції.

Миляцька сільська рада викупила у місцевого сільгосппідприємства колишній склад під безпековий центр. Наразі проводиться його реконструкція (пише північ-інфо).

Окрім цього, у Дубровицькому районі триває будівництво сучасної амбулаторії. У селі Удрицьк вже заклали фундамент під майбутню будівлю. Як зазначають місцеві чиновники, Рівненщина серед лідерів впровадження реформи сільської медицини, де найшвидше розпочались роботи з будівництва амбулаторій.

Загалом, на Рівненщині планують збудувати 34 сучасні медичні амбулаторії. Для будівництва розроблено і затверджено нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання для закладів первинки. Відомо, що 310 сучасних амбулаторій будуть збудовані у сільській місцевості у 15 областях України. Це перший пул проектів, який затвердили Наказом Мінрегіону, і які реалізовуватимуться 2018 року за рахунок субвенції.

На розвиток сільської медицини, як бачимо, приділили належну увагу. Людям в сільській місцевості ФАПи та лікарі необхідні в першу чергу.

переглядів: 593

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!