Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ОФІЦІЙНО: ОЛЕКСАНДРА ГУЗИЧА ПРИЗНАЧИЛИ ГОЛОВОЮ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

16 грудня 2019 0
Олександра Гузича призначили головою Дубровицької районної державної адміністрації.


Відповідне розпорядження президента України №519/2019-рп оприлюднили 16 грудня, у понеділок, на офіційному сайті президента України.

"Призначити ГУЗИЧА Олександра Миколайовича головою Дубровицької районної державної адміністрації Рівненської області", - йдеться у розпоряженні.

Нагадаємо, відбір кандидатів на посаду голови Дубровицької районної державної адміністрації проходив у рамках проекту "Ліфт", ініціатором якого була команда президента України Володимира Зеленського. Мета проекту - вирішити проблему дефіциту кадрів у державному управлінні, створивши рівні можливості для початку кар'єри у органах державної влади для всіх бажаючих, які відповідають встановленим вимогам до посади. Олександр Гузич успішно пройшов всі етапи відбору, відтак очолить Дубровицьку районну державну адміністрацію.

Редакція видання "Моя Земля - Моє Полісся" бажає новому очільнику району успіхів у роботі, стійкості перед викликами та мудрості у прийняті рішень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КОЛИ МИ ПОЧУЄМО ПРІЗВИЩА – БУДЕМО ЗДИВОВАНІ І ОЗЛОБЛЕНІ», – ІГОР ПАЛИЦЯ ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВ МАЙДАНУ. ВІДЕО


переглядів: 9K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!