Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ – Є ЧИ НЕМА?

04 січня 2018 1

Під час сесії Дубровицької міської ради вкотре розглядалося досить спірне питання – утримання громадського формування з охорони громадського порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКАНДАЛ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Спірне воно тому, що ніби формування є, а ніби його й нема. А точніше – є воно тільки на папері, віртуально, а гроші на його утримання виділяються цілком реальні. Патрулів днем з вогнем не знайдеш, а вночі, коли у парках ламають лавки і пишуть на них нецензурні слова, купаються у фонтанах, крадуть квіти з клумб – тим більше. І це все під офісом громадських патрулів та під пильним оком камер міської ради.

Слово взяв депутат Дубровицької міської ради Віталій Андрусенко (фракція «Української Народної Партії»): «Шановні депутати, ми з вами вже два роки заслуховуємо роботу керівника ДНД. Жодного протоколу за два роки людина не склала. Тобто вона працює неефективно. Плюс ми чуємо кожного разу під час його доповіді, що поліція не надає йому патруля. А закон про громадські формування говорить, що оце формування неправомочне, якщо немає з ним поліції. Тому в мене така пропозиція: ця Програма не є ефективною і її не підтримувать».

Підтримала позицію Віталія Сергійовича і депутат від ПП «ВОЛЯ» Таїсія Дубінець. Проте, на захист ДНД став міський голова: «То, що людина може звітує не дуже конкретно, але я вам скажу, що це підтвердить любий працівник міської ради і якщо з поліції хтось буде – підтвердить. Він доволі добре володіє ситуацією. Він всіх бомжів вивчив. Відвів за руку додому». Тут депутат Андрусенко не витримав: «Не про бомжів мова! А про правопорядок!». І зав'язалася дискусія частини депутатів з міським головою.

Був присутній представник громадськості (не той, який прийшов сам і якого хотіли вилучити з сесійної зали за висловлювання альтернативної думки, а той, думка якого збігається з думкою міського голови). Чоловік також став на захист ДНД, мовляв, а що він один може зробити? На що Віталій Сергійович нагадав, що в штат ДНД входять працівники комунальних підприємств, є відповідні графіки чергування, тобто, він не один. «Але вони будуть тоді мати право, коли з ними буде ходить поліцай. Але коли поліцая немає – вони не мають права навіть адмінпротокола скласти» - пояснює Андрусенко.

Втім, не дивлячись на бурхливу дискусію, депутати мінімальною кількістю голосів таки підтримали дану Програму.

переглядів: 859

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
09-01-2018 19:17:39

Wrolok

У місті тяжко зустріти піший патруль поліції, не говорячи про міфічних персонажів "ДНД", які існують (і завжди існували) лише на папері.

оцінити:

6 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!