Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ ПОДАРУВАВ НАРУЧНИКИ ГОЛОВІ РАЙОННОЇ РАДИ

28 березня 2018 0

З депутатом Дубровицької районної ради Олексієм Лясковцем триває справжня епопея. Спочатку він за власним бажанням склав депутатські повноваження в знак протесту проти політики більшості у районній раді, а потім оскаржив рішення про позбавлення його депутатського статусу у судовому порядку. Рішення суду про поновлення паном Олексієм депутатських повноважень набрало законної сили, але…


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ ПРИТЯГНУТЬ ГОЛОВУ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ?

Але Лясковця у складі депутатського корпусу замістила Стасюк Ніна Іванівна. Суд поновив повноваження Олексія Лясковця, але про чинного на даний момент депутата районної ради Ніну Іванівну у судовому рішенні ні слова.

Рішення суду першої інстанції про поновлення депутатських повноважень Лясковцем Дубровицька районна рада оскаржила у апеляційному порядку. Втім, на сьогоднішній сесії районної ради Олексій Лясковець виступив у статусі, як він вважає, депутата: «Депутатське посвідчення у мене є. Мене обрала громада» - заявив на сесії депутат. Лясковець висловив своє ставлення до проблем району, які, на його думку, з року в рік не вирішуються.

В Дубровицькій районні раді вже скоро стане традицією дарувати «пікантні» подарунки керманичам. Склавши депутатські повноваження минулого року, голова фракції ПП «ВОЛЯ» Валерій Салюта подарував голові районної ради пилу з натяком на те, що може досить «пиляти» район. Олексій Лясковець сьогодні також був оригінальним у плані вибору подарунків керівникам району. Олександру Задорожному він подарував рукавиці, аби при зйомці наступного відео про поганий асфальт він не забруднив рук (нагадаємо, раніше на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заступник голови районної ради Олександр Задорожний виклав відзняте ним відео, на якому демонстрував вкрай погану якість асфальтного покриття, ламаючи його пальцями). А голові районної ради Миколі Кухарцю депутат подарував кайданки з натяком на те, що йому пора до них звикати. Депутати сприйняли такий жест з гумором.

Але загалом те, що відбувається в районній раді – зовсім не смішно. Аналіз найгостріших питань читайте у наших наступних статтях.








переглядів: 4.3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!