Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ОТРИМАТИ БАЖАНУ РОБОТУ ДОПОМІГ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ.

21 лютого 2019 0

У жовтні 2018 року до Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулась Яна Надольська.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: МИЛЯЦЬКИЙ ГОЛОВА ТЕПЕР ІЗ СОЛІДНИМ ОРДЕНОМ!

Ще у червні 2018 року дівчина закінчила Рівненський базовий медичний коледж за фахом «Фармацевт» та потребувала допомоги в працевлаштуванні, адже самостійні пошуки роботи виявились безрезультатними.

Яна проживає у віддаленому населеному пункті Дубровицького району в селі Переброди (Миляцька ОТГ), мешканцям якого проблематично знайти роботу.

Однак, випускниці медичного навчального закладу пощастило в цьому напрямку, так як після звернення до районної філії, через зовсім короткий час, завдяки спільній кропіткій роботі, фахівцям служби зайнятості вдалось запропонувати Яні роботу за фахом у її ж населеному пункті до фізичної особи – підприємця Чмуневич Олесі Олександрівни.

Через відсутність професійного досвіду, на вимогу працедавця, дівчину спочатку було направлено на стажування, яке вона пройшла безпосередньо на робочому місці. Зарекомендувавши себе здібним працівником, у грудні 2018 року Яна отримала бажану роботу.
Сьогодні Олеся Олександрівна лише з позитивом відгукується про Яну та вважає її старанним і відповідальним працівником.

«Я задоволена співпрацею зі службою зайнятості. Мені в короткі терміни підібрали хорошого працівника та надали компенсацію ЄСВ, що є реальною допомогою для новостворених роботодавців. Найближчим часом планую відкрити ще одну аптеку на території Миляцької ОТГ і обов'язково звернуся до Дубровицької районної філії у питаннях підбору кадрів та стажування», - додала Олеся Олександрівна.

На думку фахівців районної філії, такі успішні приклади працевлаштування додадуть іншим молодим людям активності, цілеспрямованості та віри в себе під час пошуку роботи. (інформує Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості)

Слід додати, що дійсно досвід здобуваєш безпосередньо на своєму робочому місці. Адже, ми починаємо рости, брати на себе більшу відповідальність, шукаємо сильних авторитетів. І хто більш наполегливий і має бажання працювати – той дійсно в житті досягне бажаного.

переглядів: 793

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!