Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПЕДАГОГ ВІД БОГА: ГАЛИНА ІВАНІВ ВІДСВЯТКУВАЛА 80-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

30 листопада 2019 0
Заслужений вчитель України Іванів Галина Миколаївна відсвяткувала ювілей. Редакція видання "Моя Земля - Моє Полісся" приєднується до привітань.


У п'ятницю, 29 листопада, заслуженому вчителю України, відомій у Дубровицькому районі мовознавиці Іванів Галині Миколаївні виповнилося 80 років.


Іванів Галина Миколаївна увійшла в історію педагогіки Дубровицького району як вчитель від Бога. Не одному поколінню випускників Дубровицької ЗОШ №1 Вчиелька з великої літери прищепила любов до української мови, літератури та культури в цілому. Завдяки глибоким знанням, які дає на своїх уроках Галина Миколаївна, чимало дітей впевнено вийшли у світ і успішно себе реалізували у ньому, здобувши омріяні спеціальності. Серед усіх учнів Галина Миколаївна завжди користується великою повагою, адже чудово вміє знаходити правильний підхід до кожного. А для молодих педагогів вона завжди є взірцем і еталоном педагогічної професії.

Інтелігентна, щира, відкрита, проста, завжди у доброму гуморі - Галина Миколаївна залишається улюбленою вчителькою для багатьох дітей, які з радістю йдуть до неї на заняття.

У день народження Галину Іванівну вітали колеги, учні, представники місцевої влади. Редакція видання "Моя Земля - Моє Полісся" приєднується до вітань! Бажаємо іменинниці довгих років життя, нескінченного запасу оптимізму, міцного здоров'я та усілякого благополуччя! Многая літа!


переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!