Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПЕРЕЛІК ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 155 З ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

13 липня 2019 0
Перелік виборчих дільниць.

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: У ДУБРОВИЦІ СВОЮ РОБОТУ РОЗПОЧАЛА ОКРУЖНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ.

Одномандатний виборчий округ №155.

Центр – місто Дубровиця.

Межі: місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський та Рокитнівський райони.

ДУБРОВИЦЬКИЙ РАЙОН:

Виборча дільниця № 560248

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Воробинська, 134, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

Місцезнаходження: школа №1, хол

№ ПІБ особи

1 Дудар Анатолій Валерійович

Посада в ДВК

Голова комісії

08.07.2019

Суб*єкт подання

Яніцький Василь Петрович

2 Кириченко Микола Іванович

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3 Клюйко Галина Анатоліївна

Секретар комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4 Олексійовець Ала Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5 Сімаченко Світлана Володимірівна

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6 Гладка Леся Анатоліївна

Член комісії

08.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7 Кроча Валентина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8 Ляхович Раїса Григорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9 Клюйко Ірина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10 Цупа Інна Станіславівна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11 Карпович Надія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12 Мисько Тетяна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13 Конончук Мирослава Володимірівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

14 Ракович Оксана Віталіївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

15 Олексійовець Микола Васильович

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16Сидоришина Валентина Станіславівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

Виборча дільниця № 560249

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Макарівська, 11, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

Місцезнаходження: ліцей-школа, підсобне приміщення

№ ПІБ особи

1 Андрієвська Оксана Василівна

Посада в ДВК

Голова комісії

05.07.2019

Суб*єкт подання

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2 Жакун Роман Іванович

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

3 Браздецька Тетяна Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4 Дударь Віта Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5 Яцута Андрій Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6 Шуваріна Катерина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7 Семенчук Раїса Григорівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8 Дячук Іван Іванович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9 Бернацький Олександр Юрійович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10 Бондаренко Світлана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11 Тенюка Володимир Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12 Шкут Ольга Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13 Ніколайчук Любов Федорівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

14 Воробей Руслан Володимирович

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15 Шубич Інна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

16 Кайдалова Наталія Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

Виборча дільниця № 560250

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Михайла Грушевського, 6, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

№ ПІБ особи

1 Луцук Євгенія Василівна

Посада в ДВК

Голова комісії

05.07.2019

Суб*єкт подання

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

2 Середа Надія Михайлівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3 Дунчич Ярослав Васильович

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4 Трум Тамара Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5 Клімчук Володимир Олексійович

Член комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

6 Хлібович Сергій Олександрович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

7 Баньковська Галина Іллівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

8 Бойко Олена Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

9 Торчило Ніна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10 Тимошок Лідія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

11 Чудінович Валентина Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12 Фурман Валентина Улянівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13 Гузич Яніна Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

14 Ковальська Вікторія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

15 Бернацька Єва Демидівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16 Ломова Оксана Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

17 Матвійчук Тамара Яківна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

Виборча дільниця № 560251

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Шкільна, 19, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

Місцезнаходження: гуртожиток професійного ліцею, к.1

№ ПІБ особи

1 Петрук Оксана Андріївна

Посада в ДВК

Голова комісії

05.07.2019

Суб*єкт подання

М'ялик Віктор Ничипорович

2 Красько Василь Леонідович

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3 Петрушко Зінаїда Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

4 Аврамишин Олена Яківна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5 Трум Мирослава Борисівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6 Тетеря Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7 Конюський Сергій Леонідович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8 Берегова Людмила Григорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9 Годунко Галина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10 Шульга Надія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11 Кондратик Любов Юліанівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12 Годунко Людмила Григоріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13 Швець Анна Володимірівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

14 Красновська Віта Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

15 Колода Світлана Петрівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

16Адамчук Галина Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

Виборча дільниця № 560252

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Залізнична, 16, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

Місцезнаходження: "Хлібоприймальне підприємство", к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Потер Олена Іванівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Воробйова Ольга Володимірвна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

3

Ракович Наталія Анатоліївна

Секретар комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

4

Дубинець Любов Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Красько Світлана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Яригіна Наталія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Дука Ірина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Давидчук Людмила Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Буба Алла Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Сіденко Наталія Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Чернишкова Світлана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Ковальчук Лариса Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Остапова Тетяна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Мотрій Тетяна Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560253

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Молодіжна, 53, с.Бережки, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34160

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Баньковська Людмила Анатоліївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Куришко Любов Адамівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Прокопчук Марія Ігорівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Соловей Василина Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Красько Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Колотуша Валентина Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Антонюк Тетяна Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Андрієвська Ганна Ігорівна

Член комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Разкевич Любов Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Жук Іван Анатолійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Красько Надія Тихонівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Костючок Тетяна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Чередняк Людмила Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Коваль Ірина Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560254

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 15, с.Узлісся, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34147

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Сергеєва Ніна Андріївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Красько Світлана Тихонівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

3

Разкевич Марина Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Рудичик Оксана Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Годунко Галина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Шиловець Ольга Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Копоть Марія Степанівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Бережняк Віра Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Лущик Тетяна Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Полейко Любов Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Котяш Ольга Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Семененко Тамара Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Разкевич Галина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560255

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 35, с.Бережниця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34164

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Шоробура Любов Романівна

Голова комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

2

Котяш Євгенія Адамівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Кедрук Олена Василівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Бриж Ольга Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Аврамишин Олена Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Щербакова Оксана Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Іванчук Людмила Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Лох Анатолій Феодосійович

Член комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Мостюк Ніна Лукашівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Бабій Раїса Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Гордич Микола Олександрович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Гагаріна Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Вегера Марія Нестерівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Кедрук Руслан Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560256

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Володимирецька, 98, с.Підлісне, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34165

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Аврамишин Ольга Вікторівна

Голова комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

2

Тоюнда Людмила Михайлівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

3

Кухаревич Людмила Павлівна

Секретар комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

4

Нікітчук Павло Климович

Член комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

5

Драганчук Анатолій Олександрович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Тоюнда Віра Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Мелещук Надія Яківна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Мелещук Алла Аркадіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Луковець Наталя Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Федорович Валентина Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Мосійчук Любов Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Гордич Тетяна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

13

Молчанович Галина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

14

Аврамишина Світлана Юріївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ


Виборча дільниця № 560257

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Перемоги, 1А, с.Берестя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34109

Місцезнаходження: вул.Перемоги, 4 с.Берестя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Твердун Віктор Володимирович

Голова комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

Клюйко Катерина Максимівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Задорожна Тетяна Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

4

Галайдик Галина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

5

Гурик Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Деркач Любов Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Фурсович Ганна Антонівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Ютовець Євгенія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Стельмах Валентина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Дем'янець Галина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Пінчук Василь Петрович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Красько Яна Федорівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Задорожна Лідія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Панасюк Алла Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560258

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Бегми, 60, с.Великі Озера, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34146

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Костюкевич Василь Гнатович

Голова комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

2

Савич Галина Олександрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

3

Максимович Наталія Огеївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Томілович Олена Купріянівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Якимович Іван Васильович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Яковець Тетяна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Остапович Оксана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Томілович Олена Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Котяш Людмила Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Яворович Олена Василівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Гомулко Жанна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Яковець Марія Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Павлосюк Ігор Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560259

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 20, с.Великий Черемель, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34137

Місцезнаходження: школа, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Кирилович Алла Петрівна

Голова комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

2

Остапович Світлана Миколаївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Чурилович Мирослава Ісаківна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Рацкевич Олександр Олександрович

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Томілович Василь Олександрович

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Остапович Федір Іванович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

7

Сало Павло Павлочич

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

8

Чурилович Лідія Гордіївна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Кирилович Віта Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

10

Касьян Іван Іванович

Член комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Кобзар Ірина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

12

Максимович Сергій Ілліч

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560260

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 16А, с.Велюнь, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34134

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Булачок Валентин Андрійович

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

2

Бовгиря Тетяна Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Ошманіна Наталія Федорівна

Секретар комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

4

Булачок Павліна Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Булачок Олена Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Трофімов Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Булачок Віра Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Савич Сергій Петрович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Ярмоліч Інна Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Мокруха Світлана Андріївна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Петрушка Оксана Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

12

Охмак Світлана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Карпович Олег Іванович

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560261

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Б.Хмельницького, 23, с.Висоцьк, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34111

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Щур Марія Юріївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Пархомович Тетяна Олексіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Савончук Олена Сергіївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Самко Діна Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Борсук Лариса Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Сокол Наталія Філаретівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Трум Наталія Григорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Махно Марія Федорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Креденсир Ірина Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Садовник Аліна Андріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Вабіщевич Олена Ярославівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Ковтунович Катерина Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Коблик Віра Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560262

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Старорічицька, 57, с.Вербівка, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34112

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Леоновець Інна Миколаївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Різанович Анатолій Миколайович

Заступник голови комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

3

Полховська Катерина Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Твардовська Світлана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

5

Бруцька Наталія Яківна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

6

Бруцький Володимир Федорович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

7

Полховська Оксана Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Креденсир Ірина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

9

Конюська Марія Макарівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

10

Конюська Тетяна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Богачик Ірина Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

12

Бруцька Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560263

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 180, с.Жадень, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34132

Місцезнаходження: сільська рада, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Восінська Наталія Ігорівна

Голова комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

2

Торчило Світлана Федорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Сисун Ніна Олексіївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Жакунець Оксана Григорівна

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Восінська Наталія Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Ососкало Валентина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Левкович Наталія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Денищич Вадим Васильович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Ільчук Єва Андріївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Осокало Тетяна Якимівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Середа Юлія Адамівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Кошин Алла Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Восінська Катерина Адамівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Щур Тетяна Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560264

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 77, с.Залужжя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34145

Місцезнаходження: будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Шинкар Людмила Павлівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Котяш Тамила Миронівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Котяш Оксана Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Котяш Олександр Іванович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Годунко Наталія Пилипівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Мисько Уляна Адамівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Годунко Ірина Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Котяш Надія Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Гомонець Юлія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Котяш Валентина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Калюш Ніна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Кондратик Ніна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Жакун Валентина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560265

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Шевченка, 3, с.Колки, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34144

Місцезнаходження: будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Хомич Ірина Анатоліївна

Голова комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

2

Жакун Ольга Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

3

Таборовець Раїса Михайлівна

Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Олексійовець Тетяна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Лук'яновець Людмила Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

6

Дем'яненко Ольга Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

7

Лях Марина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

8

Кузло Олена Гнатівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

9

Мартяк Юлія Леонідівна

Член комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Олексійовець Катерина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

11

Олексійовець Валентина Гнатівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Таборовець Володимир Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Мазур Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

14

Харківець Тетяна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15

Стріла Ольга Григорівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

16

Мороз Мирослава Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560266

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Велика Гряда, 1, с.Заслуччя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34186

Місцезнаходження: школа, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Корінь Оксана Станіславівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

2

Тверда Лариса Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

3

Никончук Марія Леонідівна

Секретар комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

4

Яцута Марія Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Красько Наталія Гнатівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Жакун Світлана Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Гугайло Надія Гнатівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Копищик Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Бруяка Галина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Яцута Людмила Савеліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Олексієвець Людмила Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Яцевюк Богдан Федорович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

13

Корінь Ольга Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

14

Бруяка Тетяна Василівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15

Заблоцька Лідія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560267

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 33, с.Лісове, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34121

Місцезнаходження: будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Грицюк Ольга Євстафіївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

2

Логвін Наталія Василівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Петрович Раїса Михайлівна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Петрович Ірина Євгеніївна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Грицюк Василь Іванович

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Єсіпко Валентина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Петрович Тамара Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Грицюк Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Кузло Людмила Кіндратівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Грицюк Марія Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Грицюк Денис Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Мерзун Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Королькова Олеся Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Кузло Людмила Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560268

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 49, с.Озерськ, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34122

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Мосійчук Іван Касіянович

Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

2

Демянець Марія Улянівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Пришко Юлія Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

4

Полюхович Юлія Анатолівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Шульга Людмила Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Серко Віра Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Серко Оксана Григорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Дулипа Юлія Валеріївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Петрович Валентина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Серко Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Петрович Оксана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Мосійчук Людмила Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Серко Наталія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560269

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Богдана Хмельницького, 24, с.Людинь, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34123

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Буба Людмила Адамівна

Голова комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

2

Янковська Марія Никифорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

3

Мисько Микола Якович

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

4

Хомич Віра Аркадіївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

5

Чмуневич Світлана Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Галабурда Ольга Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

7

Янковська Сніжана Захарівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

8

Єлісєєва Діана Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Віднічук Лариса Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Соловей Алла Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Хомич Людмила Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Хомич Марина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Тинко Галина Василівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Сокол Микола Павлович

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560270

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Шевченка, 11, с.Рудня, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34189

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Мисько Оксана Миколаївна

Голова комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

2

Янковська Тетяна Миколаївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Дячук Тетяна Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

4

Янковська Жання Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Янковська Галина Кіндратівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Янковська Галина Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Місько Марія Пилипівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Белеля Світлана Йосипівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Хомич Людмила Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Скаржинець Ольга Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Бандура Рита Адамівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Місько Надія Василівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Мисько Наталія Володимирівна

Член комісії

08.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560271

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Килини Хомич, 22, с.Партизанське, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34117

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Скаржинець Надія Павлівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

Харчук Лариса Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Янковська Алла Віталіївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Серко Галина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Александрович Катерина Карпівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Сурага Олена Андріївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Валько Лариса Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Бовгиря Галина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Левашова Наталія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Холодько Тетяна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Александрович Ольга Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Скаржинець Ольга Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Янковська Галина Захарівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Віденчук Людмила Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560272

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Лесі Українки, 21, с.Золоте, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34124

Місцезнаходження: Золотинська школа, класна кімната

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Мисько Анна Миколаївна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Турумкулова Вікторія Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Буба Оксана Михайлівна

Секретар комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Бугай Таіса Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Правник Марія Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Костюкович Надія Севастянівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Рожко Галина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Приходько Мирослава Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Гриневич Тамара Степанівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Скаржинець Катерина Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Івашин Інна Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Бугай Лілія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Єфимець Юлія Сергіївна

Член комісії

08.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Рожко Людмила Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560273

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 144, с.Лютинськ, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34140

Місцезнаходження: будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Грицюк Наталія Йосипівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Шинкар Тетяна Миколаївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Денека Галина Адамівна

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

4

Ліщек Олександр Васильович

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Бовгиря Надія Павлівна

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Бовгиря Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Лях Вероніка Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Чудік Тетяна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9

Богдан Валентина Євгенівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Чудік Руслан Васильович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

11

Булак Олена Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Ліщук Тетяна Василівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Чудік Олена Тимофіївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Шинкар Оксана Данилівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560274

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Шкільна, 277, с.Миляч, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34133

Місцезнаходження: школа, к.1


ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Сало Олександр Степанович

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Охмак Володимир Михайлович

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Ряба Жана Михайлівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Савич Оксана Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Кузко Ярослав Іванович

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Петрушко Ірина Никонівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Якубович Тетяна Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Кошин Наталія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Савич Світлана Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Булуй Софія Ярославівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Томілович Лариса Іванівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Савич Вікторія В'ячеславівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Ососкало Ярина Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560275

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Шевченка, 72, с.Лугове, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34136

Місцезнаходження: ФАП, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Жук Руслана Русланівна

Голова комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

2

Правник Олександра Олександрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Ярмошевич Тетяна Гаврилівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Кухарець Катерина Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

5

Приходько Жанна Никонівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Чирук Ірина Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Воротнюк Оксана Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Бортнік Олена Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Охмак Оксана Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

10

Ярмошевич Надія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Рудь Галина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Гнедько Яна Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Шах Неля Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560276

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 86А, с.Біле, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34135

Місцезнаходження: лісництво, к. 1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Дубіна Юлія Данилівна

Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

2

Булак Тетяна Михайлівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Дубіна Алла Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

4

Охмак Інна Володимирівна

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Ліпінська Надія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Олексійовець Ганна Пилипівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Малярчук Людмила Денисівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Остапович Світлана Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Олексійовець Леся Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Шматюк Ніна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Остаповець Валентина Савеліївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Трум Григорій Лазаревич

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Пуха Лариса Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560277

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 28, с.Мочулище, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34143

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Вальковець Майя Федорівна

Голова комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

2

Вальковець Діна Григорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Шеремета Світлана Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

4

Луцук Любов Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Кот Любов Гнатівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Ярема Ірина Михайлівна

Член комісії

08.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Бурлак Наталія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Мозоль Тамара Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9

Голяка Ніна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Голяка Тетяна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Бурлак Надія Кіндратівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Велика Любов Терентіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

13

Добринська Ксенія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Подик Тетяна Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560278

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 59, с.Крупове, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34188

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Долич Галина Федорівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Мозоль Володимир Романович

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

3

Шеремета Ольга Андріївна

Секретар комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

4

Мозоль Галина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Руда Світлана Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Адамчук Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Придюк Лариса Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Дем'янець Михайло Андрійович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Гаврильчик Роза Кузьмівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Стельмашук Любов Василівна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Калюш Галина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Стельмашук Тетяна Павлівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Мозоль Надія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Позняк Оксана Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560279

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Шкільна, 15, с.Нивецьк, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34152

Місцезнаходження: приміщення сільської ради, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Пінчук Богдан Васильович

Голова комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

2

Пінчук Марія Адамівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

3

Лущик Сергій Васильович

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

4

Попко Людмила Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

5

Кулик Олена Іванівна

Член комісії

08.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Кулик Олеся Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Кулик Ніна Кирилівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Пінчук Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Кулик Володимир Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Попко Надія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Угніва Тетяна Тихонівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Микуляк Ірина Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Радько Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Лущик Олександра Климівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560280

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Незалежності, 63, с.Осова, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34153

Місцезнаходження: будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Столяр Сергій Анатолійович

Голова комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

2

Легка Антоніна Йосипівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

3

Майструк Ганна Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

4

Волощук Оксана Ярославівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

5

Прокопчук Яніна Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

6

Павлюк Наталя Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

7

Шевчук Олександр Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Бойчук Ганна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Столяр Віктор Анатолійоч

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

10

Столяр Ніна Василівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Федорів Людмила Юріївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Павлюк Юлія Ярославівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560281

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Шкільна, 7, с.Переброди, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34130

Місцезнаходження: школа, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Денищич Наталія Володимирівна

Голова комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

2

Петровець Алла Олексіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Денищич Ірина Миколаївна

Секретар комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Чмуневич Наталія Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Домантович Юлія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Ладика Ніна Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Іценко Ірина Михайлівна

Член комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Петровецьтетяна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Євсович Алла Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Димидович Надія Антонівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Домантович Василь Олександрович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Євсович Ольга Гнатівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Кошин Олена Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560282

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Незалежності, 2Б, с.Будимля, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34131

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Торчило Алла Миколаївна

Голова комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

2

Молчанович Марія Віталіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

3

Крижик Параскева Анатоліївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Чмуневич Ольга Василівна

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Молчанович Дарія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Молчанович Валентина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Денисевич Людмила Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Полюхович Галина Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Денисович Ганна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Полюхович Ігор Миколайович

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Гунтік Інна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Денищич Тетяна Іванівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Торчило Володимир Федорович

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560283

Звичайна,Велика, поштова адреса: вул.Т.Г.Шевченка, 65, с.Сварицевичі, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34120

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Холодько Людмила Сергіївна

Голова комісії

08.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Холодько Катерина Олексіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

3

Полюхович Вікторія Олександрівна

Секретар комісії

08.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

4

Холодько Галина Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Полюхович Микола Павлович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Холодько Інна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Швайко Володимир Степанович

Член комісії

08.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Дружиніна Альона Василівна

Член комісії

05.07.2019

ОВК

9

Холодько Віра Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

10

Чудінович Ніна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Полюхович Андрій Миколайович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

12

Полюхович Віта Адамівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Швайко Марія Павлівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Киркевич Галина Василівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

15

Іваненко Валентина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560284

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 19, с.Зелень, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34187

Місцезнаходження: школа, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Вишневський Василь Федорович

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

Чудінович Альона Григорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Вишневська Людмила Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Холодько Валентина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

5

Вишневський Ілона Василівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Вишневська Лідія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Вишневська Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Вишневська Олена Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9

Вишневська Раїса Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Вишневська Ніна Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Смаглюк Наталія Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Вишневська Наталія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Вишневська Світлана Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Іваненко Ольга Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560285

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Незалежності, 26, с.Селець, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34141

Місцезнаходження: будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Гарбуз Валентина Павлівна

Голова комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

2

Гордієва Галина Григорівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Мосійчук Ганна Андріївна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Крижанівська Руслана Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

5

Корінь Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Сидоришина Людмила Кирилівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Петрушко Галина Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Черпак Єлізавета Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9

Таборовець Ірина Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Сидоришина Оксана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Красько Марина Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Ютовець Галина Петрівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Велика Марія Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Яковець Людмила Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560286

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Садова, 79А, с.Ясинець, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34142

Місцезнаходження: Сільська бібліотека, к.1, кабінет завідувача бібліотекою

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Чудік Людмила Василівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Кондратик Леся Олександрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

3

Ожилевська Руслана Григорівна

Секретар комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

4

Єрмійчук Надія Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Петрушко Наталія Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Торчило Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Булак Надія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Дворак Василь Михайлович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Мартинович Володимир Дмитрович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Демарчук Наталія Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Островець Наталія Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Островець Анатолій Іванович

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Ожилевський Едуард Станіславович

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Булак Володимир Степанович

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560287

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Центральна, 46, с.Соломіївка, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34161

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Стельмах Ірина Федорівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

2

Добринська Оксана Петрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

3

Будкевич Катерина Анатоліївна

Секретар комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

4

Стельмах Роман Анатолійович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Рощик Людмила Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Яцинтюк Людмила Григорівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Стельмах Ірина Федорівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Ютовець Олег Федорович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Потерайко Оксана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Правник Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Стельмах Ірина Іванівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Бугай Василь Федорович

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Стельмах Людмила Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560288

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Шкільна, 27, с.Кураш, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34162

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Стельмах Віра Василівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Катрушин Олексій Олексійович

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

3

Подик Ніна Іванівна

Секретар комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

4

Романів Микола Євгенійович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Люлька Олена Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Римар Наталія Василівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Бриж Тетяна Талимонівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Корж Ганна Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Корнійчук Володимир Романович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Бриж Григорій Іванович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Верзун Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Остаповець Галина Василівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Павловська Любов Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560289

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 143А, с.Орв'яниця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34163

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Ютовець Євгенія Леонідівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

2

Шмигельська Майя Ярославівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

3

Мельник Лариса Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

4

Родіна Людмила Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Войціцька Вікторія Михайлівна

5

Біланчук Катерина Карпівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Фурсович Світлана Василівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Правник Валентина Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Деркач Юрій Федорович

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Буткевич Людмила Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Фурсович Олександр Миколайович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Буткевич Олена Іванівна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Подік Світлана Володимирівна

Член комісії

08.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Правник Людмила Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

14

Бриж Ольга Федорівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

15

Ютовець Альона Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560290

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Шевченка, 28, с.Трипутня, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34150

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Пінчук Галина Романівна

Голова комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

2

Колода Юлія Леонідівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

3

Катрук Вікторія Григорівна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Самко Жанна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Пінчук Лариса Трохимівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Жук Тамара Григорівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Криворучко Надія Дем'янівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Вовчик Ніна Данилівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Попович Ольга Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Шебета Анжела Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Чала Ольга Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

12

Стрельчук Галина Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Ковальчук Тетяна Павлівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Наумець Галина Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560291

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Грушевського, 2, с.Літвиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34116

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Шевченко Жанна Станіславівна

Голова комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

2

Колода Євгенія Дмитрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Гайдиш Ірина Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

4

Колода Інна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

5

Грицюк Євгенія Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

6

Гайдиш Тетяна Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

7

Шеляг Ольга Карпівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

8

Колода Марія Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Колода Віра Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Колода Роман Романович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Вовчик Тетяна Григорівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Булак Ольга Трохимівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Столяр Оксана Карпівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Юшкевич Марія Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560292

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Горького, 70А, с.Кривиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34151

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Щербук Марія Петрівна

Голова комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Щербук Людмила Леонтіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Івашина Ольга Володимирівна

Секретар комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

4

Щербук Олег Тодосійович

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Рока Оксана Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Щур Катерина Романівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Подик Олена Іванівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Чмуневич Катерина Лаврентіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

9

Колода Олена Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Міщур Ольга Зотівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Івашин Іван Іванович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Котяй Ніна Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560293

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Л.Українки, 33, с.Тумень, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34110

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Редзель Валентина Іванівна

Голова комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

2

Антонюк Ганна Анатоліївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

3

Конечна Віра Анатоліївна

Секретар комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

4

Прокопчук Надія Степанівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Джус Наталія Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Полховська Олена Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

7

Кисюк Наталія Андріївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

8

Джуло Інна Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Діжурко Марія Олексіївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Макаренко Світлана Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Загура Наталія Вікторівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Новик Сніжана Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Якубович Наталія Ігорівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Гречко Ірина Сергіївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович


Виборча дільниця № 560294

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Дворцева, 2А, с.Городище, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34185

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Луцук Марія Миколаївна

Голова комісії

08.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

2

Юрчук Олена Іванівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

3

Кисельова Наталія Григорівна

Секретар комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

4

Карпович Марія Миколаївна

Член комісії

08.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Карпович Ольга Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

6

Рожкевич Віра Дмитрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

7

Черняк Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Мазанович Наталія Кирилівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Карпович Тетяна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Лисюк Валентина Адамівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Дячок Людмила Мефодіївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Карпович Іван Сергійович

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

13

Дячок Ніна Потапівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

14

Мазанович Варвара Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560295

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Миру, 7А, с.Бродець, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34126

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Нагорна Зоя Михайлівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

2

Юдко Світлана Олександрівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

3

Прокопчук Наталія Герасимівна

Секретар комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

4

Бусько Ольга Андріївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

5

Юдко Оксана Валентинівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

6

Хомич Марія Юріївна

Член комісії

11.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

7

Соловей Тетяна Андріївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

8

Кожановський Володимир Петрович

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Діжурко Алла Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

10

Паскевич Олена Андріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

11

Рабович Вікторія Вадимівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Дячук Софія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Зелінська Руслана Павлівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Микуляк Ніна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560296

Звичайна,Середня, поштова адреса: вул.Центральна, 40А, с.Удрицьк, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34113

Місцезнаходження: сільський будинок культури, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Ящук Галина Степанівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Цьоба Раїса Йосипівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

3

Смілянець Олена Леонідівна

Секретар комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

4

Хлібович Олександр Володимирович

Член комісії

05.07.2019

Білик Юрій Романович

5

Гембицька Олеся Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

6

Лапуга Людмила Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

7

Якимович Тетяна Леонтіївна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

8

Гузовець Наталія Петрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

9

Гембицька Олена Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

10

Колода Алла Василівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

11

Пігаль Алла Йосипівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

12

Денищич Микола Данилович

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

13

Годунко Олена Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

14

Гречко Олена Георгієвна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560297

Звичайна,Мала, поштова адреса: вул.Шкільна, 10А, с.Смородськ, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34114

Місцезнаходження: сільський клуб, к.1

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Цвар Світлана Федорівна

Голова комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

2

Хмарук Людмила Володимирівна

Заступник голови комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

3

Максимович Євгенія Миколаївна

Секретар комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

4

Машлякевіч Людмила Григорівна

Член комісії

05.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

5

Максимович Ніна Володимирівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

6

Турович Світлана Василівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

7

Леоновець Світлана Миколаївна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

8

Смородська Тетяна Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Терещук Альона Леонідівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

10

Карпович Анастасія Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

11

Молчанович Ірина Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Шугалевич Ольга Анатоліївна

Член комісії

05.07.2019

Рашовський Володимир Володимирович

13

Бик Людмила Петрівна

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович


Виборча дільниця № 560298

Лікувальн. заклад,Мала, поштова адреса: вул.Воробинська, 180, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100

Місцезнаходження: районна лікарня, актовий зал

ПІБ особи

Посада в ДВК

Суб'єкт подання

1

Сидоришин Юрій Володимирович

Голова комісії

08.07.2019

М'ялик Віктор Ничипорович

2

Яцута Оксана Сергіївна

Заступник голови комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

3

Петрушко Микола Васильович

Секретар комісії

08.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

4

Клюйко Наталія Іванівна

Член комісії

05.07.2019

Задорожний Олександр Григорович

5

Рока Микола Григорович

Член комісії

05.07.2019

Кирикович Лариса Миколаївна

6

Петровець Оксана Олександрівна

Член комісії

05.07.2019

політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

7

Петрушко Наталія Михайлівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "Європейська Солідарність", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

8

Захарчук Анна Федорівна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

9

Твердун Людмила Юріївна

Член комісії

05.07.2019

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

10

Якимець Юлія Володимірівна

Член комісії

05.07.2019

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

11

Орленко Іван Олексійович

Член комісії

05.07.2019

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

12

Петрушко Олександр Петрович

Член комісії

05.07.2019

Яніцький Василь Петрович

ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ РАЙОН: 6b4216a7ffbedbd9a582d0502d2d6f195d29a5bc0d832.docx

РОКИТНІВСЬКИЙ РАЙОН: 6b4216a7ffbedbd9a582d0502d2d6f195d29a91775c41.docx

ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ РАЙОН: 6b4216a7ffbedbd9a582d0502d2d6f195d29aa1f7c07f.docx

місто ВАРАШ: 6b4216a7ffbedbd9a582d0502d2d6f195d29aacbe4865.docx

Голова окружної виборчої комісії

одномандатного виборчого округу № 155

Гузич І. М.



Секретар окружної виборчої комісії

одномандатного виборчого округу № 155

Бойчук Т. М.









переглядів: 596

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!