Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПЕРЕВІРКИ ПО-НОВОМУ

06 січня 2018 0

Кабінет Міністрів України обіцяє, що в новому році й перевірки контролюючими органами будуть проводитися по-новому. Ми вирішили проаналізувати презентацію чергової реформи Уряду.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗА ІМПІЧМЕНТ

Ініціатива Уряду подолає рекет контролюючих органів – це обіцяє Прем'єр-міністр Володимир Гройсман. За результатами реформи контролюючі органи повинні перетворитися з каральної машини в консультантів бізнесу.

Перше рішення – «Стоп маски-шоу», яке, за словами чиновників з високих кабінетів, повинне зупинити незаконні обшуки силовиками. Володимир Гройсман запевняє, що його не цікавлять штрафи, переймається очільник Уряду реальним вирішенням проблем бізнесу.

В Уряді вважають, що чинна система не ефективна: контролери штрафують, а не ліквідовують порушення, також вони визначають, що перевіряти, на свій розсуд.

Сьогодні, аби знайти всі вимоги, суб'єктам господарювання необхідно дослідити тисячі сторінок нормативно-правових актів. Уряд обіцяє, що в результаті реформи буде введений єдиний чек-ліст, що буде доступний он-лайн і підприємці зможуть за допомогою нього здійснювати самоконтроль і не боятись жодних перевірок.

Уряд обіцяє, що після впровадження реформи підприємці точно знатимуть причини перевірок, а добросовісні підприємці отримають перевагу перед конкурентами, які працюють «у тіні». Також гарантується відкрити єдину державну базу з результатами всіх перевірок, планами перевірок та всіма вимогами до бізнесу.

Між іншим, за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України рівень тінізації економіки у І-му кварталі 2017-го року склав 37% ВВП. У зв'язку із зростанням рівня мінімальної заробітної плати з 1-го січня цього року варто розраховувати на збільшення цього показника. Таким чином ініціативи Уряду ніби й спрямовані на «лібералізацію» бізнес-клімату, насправді ж сприяють ще більшій тінізації економіки, витіснення крупними корпораціями малого і середнього бізнесу з ринку.

переглядів: 551

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!