Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ: ЯКИЙ РАЙОН ЛІДИРУЄ?

09 жовтня 2018 0

Підписання договору між пацієнтом та лікарем – було одним з основних завдань у медичній реформі. І, як не дивно, але декларації активно підписувалися послушними громадянами. Звісно, є й такі, які не прикріплені до жодного лікаря, то тепер вони чекатимуть своєї черги в разі чого.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЧИ ОТРИМАЄ ДОПОМОГУ РАЙОННА ЛІКАРНЯ?

Загалом, на Рівненщині підписано 598 653 декларацій з лікарями. Від усіх жителів області – це понад 51 %. Для прикладу наведемо статистику: на Волині – 34,2%, на Тернопільщині – 53,1 %, на Хмельниччині – 57,8 %, на Житомирщині – 55,5 % і на Львівщині – майже 52%.

На Рівненщині найактивніше підписують декларації у Немовицькому (майже 86 %) та Клесівському (85,7 %) центрах ПМСД відповідних ОТГ. Серед районних ЦПМСД попереду Гощанський – 66,3 %, трохи більше за 62% у Володимирецькому та Дубровицькому. Не дуже активним є пацієнти у Рокитнівському районному ЦПМСД, а також у Сарненському та Радивилівському ЦПМСД. Тут відсоток підписаних декларацій лише трохи перевалив за 35-40%. Через відсутність ліцензії на медичну практику поки не підписано декларацій у Пісківському та Смизькому ЦПМСД, а також у Підлозцівській ЛА ЗПСМ відповідних ОТГ. Немає ліцензії – немає можливості підписати договір з електронною системою еНеltsi.

Отож, як бачимо, наш район не пасе задніх у підписанні документів «Лікар для кожної сім'ї». Тому надіємось, що лікарі будуть працювати тут і не поїдуть шукати роботу в Європу, адже мають пацієнтів, які їм довіряють себе і своє здоров'я.

переглядів: 763

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!