Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПІДПРИЄМЦІ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗА ВИВІЗ СМІТТЯ?

02 січня 2018 0
Під час сесії Дубровицької міської ради депутат (фракція «Української Народної Партії»), керівник КП «Будинкоуправління» Сергій Столярець поскаржився колегам та міському голові на підприємців, які не хочуть укладати договори на вивіз сміття.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГРИГОРІЙ ШАХ: «ВІН МЕНІ В ГРУБІЙ ФОРМІ ВІДМОВИВ!»


«Я звертався як керівник комунального підприємства неодноразово з питань сприяння виконанню Закону України «Про відходи» і рішення Дубровицької міської ради «Про визначення виконавця послуг». Але я не розумію, де сприяння?» - бідкається на сесії Сергій Васильович. На що Катерина Пшенична відповіла: «Щодо співпраці нас з вами. Вона є. Ви це дуже прекрасно знаєте».

Ображений керівник «Будинкоуправління» попросив навести приклад. Йому відповіли питанням на питання – а які Ви здійснили заходи, щоб укласти ці договори? Сергій Васильович відповів, що вони всім направляють листи, та зазначив, що зрозумів, що міська рада не має бажання сприяти йому у вирішенні цього питання.

У свою чергу міський голова зазначив, що міська рада практично в усіх вимагає проводити благоустрій. За словами Богдана Михайловича, 80% проводять благоустрій своїх територій, а відповідно й укладати договори. «Але самі небідні люди не хочуть робити і кричать, пишуть на нас, що ми руки ламаєм» - заявив міський голова. Богдан Микульський запевняє, що благоустрій проводять підприємці малого і середнього бізнесу, втім крупний бізнес завжди скаржиться на відсутність грошей. При цьому міський голова не назвав конкретних прізвищ або ж суб'єктів господарювання, які ухиляються від виконання своїх обов'язків щодо благоустрою території. «Цю проблему нам треба вирішити і треба заставити платити» - наполіг голова.





переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!