Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ПІДРОЗДІЛИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ НА БІЛОРУСЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ КОРДОНІ

13 вересня 2017 0

Відсьогодні на Рівненщині, як і по всій території України, розпочалися командно-штабні навчання «Непохитна стійкість-2017»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ОЛЕКСАНДРА ГОРБАЧОВА!


На Дубровиччину прибула військова техніка та особовий склад із числа військовослужбовців Збройних Сил України.

Як вже відомо, в період з 14 по 20 вересня на території Республіки Білорусь відбудуться спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

Військові маневри пройдуть в основному на території Білорусі на декількох полігонах. «Захід-2017» – наймасштабніші військові навчання за останні десяток років. Згідно даних Російської Федерації в них візьме участь близько 13 тисяч особового складу військовослужбовців Білорусії та Росії. Також, буде задіяно близько 700 одиниць військової техніки, яку переправили залізничними вагонами.

В Україні вважають, що «Захід-2017» – це чергова спроба тиску агресора не лише на Україну, а і на країни-члени НАТО. У першу чергу, на країни Балтії та Польщу. Для можливого відбиття нападу провокатора на Дубровиччину було переправлена військова техніка та прибули спецпризначенці підрозділів Збройних Сил України.

Крім того, президент Білоруської Республіки Олександр Лукашенко запевнив про те, що територія Білорусі ніколи не стане плацдармом для нападу на Україну..

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!