Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ НА ДУБРОВИЧЧИНІ СТАЄ ПОПУЛЯРНИМ.

02 березня 2019 0

Вітаємо молодих батьків з села Висоцьк з народженням Олександри! Нехай донечка росте здоровою та щасливою на радість усій родині!


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: СТАТИСТИКА, ЯКА ЛЯКАЄ: ДУБРОВИЧЧИНА ВИМИРАЄ

Працівником Дубровицького районного відділу ДРАЦС Колотушою Іванною Іванівною було вручено чергове свідоцтво про народження безпосередньо в пологовому відділенні Дубровицької центральної районної лікарні.

Слід звернути увагу, що впродовж 2 місяців 2019 року у Дубровицькому районі зареєстровано 76 народжень. Пілотний проект щодо вручення свідоцтв щоразу набирає популярності в Дубровицькому районі. Серед 35 зареєстрованих Дубровицьким районним відділом ДРАЦС народжень дітей, 32 свідоцтва про народження отримано батьками безпосередньо у пологовому відділені.

Також у Дубровицькому районному відділі ДРАЦС ГТУЮ у Рівненській області нагадують, що одночасно з реєстрацією народження батьки мають можливість подати через відділ ДРАЦС документи на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Найпопулярніші імена якими називали діток - серед дівчаток: Олександра, Анна, Вероніка, Емілія; серед хлопчиків: Богдан, Ренат, Даниїл, Назар. Рідковживані та незвичні іменасеред дівчаток: Евніка, Євангеліна, Емануела, Дана; серед хлопчиків: Амір, Самуїл, Мирон,Йосип.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!