Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ПЛАТФОРМУ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ ЗАПРОВАДЖЕНО У ДУБРОВИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ.

25 березня 2019 0

Фахівцями Дубровицької районної філії у роботу запроваджено «Платформу з профорієнтації та розвитку кар'єри», яка є однією із закладок офіційного інтернет-порталу Державної служби зайнятості.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ: ПОРЯДОК ВИДАЧІ ВАУЧЕРІВ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ОСІБ НА РИНКУ ПРАЦІ

Скориставшись нею, можна отримати послуги з профорієнтації, не виходячи з дому, зокрема безкоштовно пройти тестування для визначення професійної придатності до виконання того чи іншого виду робіт. Інновація зорієнтована як на учнівську молодь, так і на доросле населення.

Пройти тестування можна двома шляхами: зареєструватися на інтернет-порталі або звернутися до фахівця з профорієнтації районної філії.

Тестування складається з трьох етапів: методика дослідження професійних інтересів і цінностей, методика дослідження IQ та інтелектуальних професійно-значущих якостей та методика дослідження соціально-психологічних професійно-значущих чинників.

Запрошуємо усіх, хто бажає пройти профдіагностичне тестування, звернутися до фахівців з профорієнтації Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дубровиця, вул. Гольшанських, 23а.

Дубровицька районна філія

Рівненського обласного центру зайнятості

переглядів: 378

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!